×
Mobilā versija
Brīdinājums +14°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
26. aprīlis, 2018
Drukāt

Māmiņa Diāna nesaprot: stundām jāgaida rindā Bērnu slimnīcā (8)

Ekrānuzņēmums no videoEkrānuzņēmums no video

Diānas piecgadīgā meitiņa guvusi rokas traumu un bijušas aizdomas par kaula lūzumu. Māmiņa Diāna ir sašutusi, lai tiktu pie ārsta, Bērnu slimnīcas Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā rindā bija jāpavada vairākas stundas.

Stundām ilgi gaidījuši arī vecāki ar pavisam maziem bērniem.

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Vita Šteina atzīst, ka līdz ar saulaino laiku pieaug bērnu traumatisms, tāpēc rindas esot garākas. Līdz brīdim, kamēr mazais pacients tiek pie ārsta, ir iespējams, ka jāgaida četras stundas, taču, ja ir briesmas dzīvībai, pie ārsta tiekot uzreiz.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Cik naivi – tur vajag kuvieri ar Eu papīrīšiem un jau pieņemšanā.
  Hroniskā nesaprašana ZZS Čakšas medicīnas sistēmā…
  Gādā šurp naudu un viss notiks.

 2. Kustēties vajag ātrāk, nevis vilkt gumiju.

 3. Atlaist tos vadītājus, jo viņi nespēj nodrošināt pienācīgu aprūpi un negrib arī nodrošināt – viss taču ir ok. kādas rindas, kur?vai ne!!

 4. Ta tas notiek socialistu valsti kur gaida halavnos pakalpojumus no valsts. Vajag maksat pasiem pilnu cenu pie arsta, tad nebus jagaida.

  • Kāds naivums..aizbrauciet, gudrīši uz kapitālisma valstīm, samaksājiet summu ar divām nullēm, kā minimums, arī par bērnu, plus, nosēdiet visu dienu hospitālī, gaidot, kad jūs pieņems..tā, ka..4.stundas vēl ir maz, turklāt , bez maksas

  • Nopietni??????? Par mani IK MĒNESI tiek maksāti nodokli 1155 eur apmērā (bez tiem, ko es samaksāju pvn’ā un akcīzēs) – un man vēl jāmaksā par ārstiem? Nu tad lai arī požarnieki un policija izraksta rēķinu pirms brauc uz izsaukumu. A ko? Un vēl. Ja jau man jāmksā ārstiem, tad lai viņi paši uz sava rēķina atver klīnikas ar visu aprīkojumu, nevis par manu nodokļu naudu.

  • Vēsmai taisnība. Mēs nenovērtējam to, kas mums ir! Bagātajās valstīs ir vēl lielāki nodokļi veselībai ( sauc gan to par apdrošināšanu), bet ja nav dzīvībai bīstama situācija, tad slimnīcu uzņemšanā var nākties pavadīt pat 10-12 stundas ( personīgs piemērs). Un neviens tur nekurn un savas tiesības “nekačā”.
   Par bērnu traumatismu gan ir dzirdēts, ka dažās ārvalstīs- ja bērnam otra trauma- tad automātiski nonāc sociālo redzes lokā.

 5. Blin, Tu Jo domā – vienīgā esi!???

Draugiem Facebook Twitter Google+