×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
1. jūnijs, 2014
Drukāt

Māmiņas un tēti vienlaikus visā Latvijā izies “Lielajā ratu pastaigā”

Foto-LETAFoto-LETA

Šodien plkst.12 Latvijā notiks “Lielā ratu pastaiga”, kurā vienlaikus visā valstī pastaigā dosies māmiņas un tēti ar mazuļiem ratiņos, tādējādi aktualizējot jautājumu par bērniem un ģimenei draudzīgu Latviju.

Kā aģentūru LETA informēja portāla “Māmiņu klubs” redaktore Kristīne Damškalne, “Lielā ratu pastaiga” notiek piekto gadu. Tā ir sociāla akcija, kuras šā gada mērķis – veicināt jauno ģimeņu draudzību, savā apkaimē veidojot reģionālos vecāku centrus, kas rīko aktivitātes par bērniem un ģimenēm draudzīgu Latviju.

Pastaigas laikā bērnu ratus rotās krāsaini baloni un citas atpazīšanās zīmes, piemēram, mazuļu pēdiņu aplikācijas, plakāti un ziedi. Notiks arī kopīga fotografēšanās, iepazīšanās un sarunas.

“Lielā ratu pastaiga” šogad notiks 26 Latvijas pilsētās. Pērn tā notika 27 pilsētās, pulcējot ap 2000 aktīvistu. Tikšanās vietas ir publicētas interneta mājaslapā “www.maminuklubs.lv”. Galvenais pastaigas noslēguma pasākums ar dažādām atrakcijām bērniem norisināsies plkst.13 Rīgā, pie Ķīpsalas izstāžu centra.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+