×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
28. aprīlis, 2017
Drukāt

Mammai Santai uzliek bargu naudas sodu par dēla izdarībām (72)

Raidījumā "Bez Tabu" par naudas sodu sūdzējās Santa. Ekrānšāviņš no "Bez Tabu" sižetaRaidījumā "Bez Tabu" par naudas sodu sūdzējās Santa. Ekrānšāviņš no "Bez Tabu" sižeta

Divu bērnu māmiņa Santa saņēmusi policijas protokolu par to, ka pieļāvusi sava nepilngadīgā dēla huligānisku darbību veikšanu. Viņas dēls pēc stundām ”ir uzšļācis piena dzēriena pakas saturu citam skolas biedram.”

Pašvaldības administratīvā komisija mātei piemērojusi naudas sodu 210 eiro apmērā.

“Viņi neizvērtē, kas ir nopietni un kas nav nopietni. Dēls nav apdraudējis neviena dzīvību vai kādam speciāli sejā šļācis pienu. Runa ir par to, ka dēls šo iepakojumu saspieda un piens uzšļakstījās skolasbiedram,” stāstīja māmiņa.

Šī gan nav pirmā reize, kad sievietes dēls nonācis likumsargu redzeslokā. Tomēr Santa uzskata, ka policijas darbinieki ir ”uzēdušies”.

Baldones novada administratīvās komisijas pārstāve Ilona Bēmere stāstīja, ka ģimene pusgada laikā tiesībsargu redzeslokā nonākusi trešo reizi. Viņa vērtē, ka tā nav vienkārši blēņošanās, bet sīkais huligānisms. Naudas sods piemērots tik liels, jo protokols noformēts atkārtoti pēdējā gada laikā, kas automātiski paredz krietni lielāku naudas sodu.

Pievienot komentāru

Komentāri (72)

 1. ir VECĀKI! Neviens cits! Vēl nopietnāk jāaudzina bērni, ja ģimene ir šķirta! TAS TAČU SEN ZINĀMS! KO VAR ŅEMTIES AP MĀTI, KURA TĪŠU PRĀTU IZLAIDUSI SAVU ZEŅĶI? LAI APGŪST SAVA BEZDARBA AUGĻUS!!! LAI PRIECĀJAS!!! ZOSS TĀDA!

 2. Pusgada laikā trīs pārkāpumi, kurus nācies risināt policijai?? Sods ir vairāk nekā pamatots.

  “Māte” laikam nesaprot, ka bērna izlaišana un tāda viltus aizstāvēšana, sak’, “manam dēliņam vienmēr taisnība”, radīs tikai aizvien lielākas problēmas, un lai nu Dievs dod, ka tās nebeidzas ar cietumsodu.

 3. Un kur tad tētiņš ? Varbūt labāk viņam audzināt savu dēlu? Izaudzināt dēlu bez tēva ir ļoti grūti. Māte netiek galā ar šmurguli.
  Ja jau puika nav iesaistīts ne sporta,ne pašdarbības kolektīvos , tad tā arī turpinās… Mājās nav vīrieša no kā mācīties.Arī skolās vīriešu praktiski nav. Izskatās ,ka nu jau tikai – kolonija ,cietums…

 4. kas kašķa pēc aizstāv huligānus, jau veicina huligānismu!
  Dod dievs, ātrāk viņām pašām uz savas ādas izjust kāda huligāna nodarījumu !
  Tad varēs mest kažoku uz otru pusi !

 5. LAI LIEK SODUS , VECĀKIEM JĀNES ATBILDĪBA ,UN NO SĪKIEM IERADUMIEM TOP LIELI PIERADUMI… JA ĶERTU VISUS UN SĀKUMĀ , TAD NEBŪTU , PIEDODIET, PI**** APKĀRTNES ,IZSISTI LOGI ,SALAUZTAS CEĻU ZĪMES ,TILTU MARGAS UN SADRAGĀTAS PIETURAS… KĀPĒC MAN NO SAVIEM NODOKĻIEM BŪTU JĀSEDZ ŠĀDAS IZDARĪBAS? PIEDODIET ,PROTAMS ŠĪS SEKAS BIJA PAREDZAMAS JO ATMODAS UN BRĪVĪBAS LAIKA PĀRMAIŅU , SPEKULĀCIJAS UN “BIZNESA” KRUTIE VECĀKI ŠĀDU PAAUDZI RADĪJA… UN NU VIŅI SAVAS ATVASES AUDZINA TĀDĀ VEIDĀ , AKLA TICĪBA , POLICIJA VAINĪGA …TIKAI NE PAŠI, VAJADZĒTU PADOMĀT VAI TIEŠĀM IR PAREIZI AKLI TICĒT BĒRNA UN SAVIEM MELIEM , UN NOMELNOT CITU PROFESIJU PĀRSTĀVJUS, KA TIE “UZĒDUŠIES” , NEKĀ PATEIKT DĒLAM , KA POLICISTI DARA DARBU UN TAGAD SODS IR JĀMAKSĀ, TEV JĀDARA TAS UN TAS …LAI MĀCAS….

  • Es pilnīgi piekrītu Jums.Esmu izaudzinājusi 8 bērnus-ar policiju nekad nav bijusi darīšana.Bērnus esmu audzinājusi pēc “vecās” metodes-ir vispirms pienākumi un tikai tad tiesības.Un ja jau tik bieži šādi pārkāpumi-vecāki apdomājiet ko un kā ģimenē tiek audzināts bērns.Pilnīgi viss nāk no ģimenes,pilnīgi.Un nekāda sabiedrība,valsts iekārta,likumi tur nav pie vainas.Mēs esam radījuši bērnu un esam atbildīgi par to kāds viņš izaugs.

  • Atbildību neviens nekur nenes! Bet tavai skolotājai, kolektīvai fui!

 6. Tomēr jāmeklē iemesls, kāpēc zēns tā rīkojies. Darbs skolas sociālajam pedagogam un psihologam.
  Kāda jēga naudas sodam?

 7. par bērnu audzināšanu Atbildēt

  Tā tas ir, vecāki akli tic savu lolojumu meliem, aizstāv un tad brīnāmies mēs par mūsdienu neaudzināto jaunatni!

 8. Bez ievērības nedrīkst atstāt pat itkā visnevainīgāko joku.Savulaik kaimiņu zēns man nozaga velosipēdu,
  zināju pat,kur tas noslēpts,tačuuzrakstīju ziņojumu policijai,mīļotāja māmiņa bija ļoti sašutusi,jo viņasprāt
  lietu varējām nokārtot savstarpēji,toties zēnam,ņemot vērā dažas iepriekšējas līdzīgas epizodes,tikšanās
  ar policiju bija mācība līdz šai dienai.

 9. labvēlīgais tips Atbildēt

  Izlaistīts vai uzšļākts piens ir huligānisms ? Tiešām ?
  Un kā jūs paši runājaties ar skolēniem ?
  Es tās mammas vietā, pēc visa šitā, katram liekam vārdam piesietos,, ko skolā adresētu bērnam. Katram vārdam un ne tikai.
  Arī šeit atsevišķi komentāri ir tādi – pret kuriem var vērsties.
  Izšļakstīta piena dēļ nevienam nav tiesības apsaukāt bērnu par kretīnu utt.
  Iesaku mammai izrunāties ar bērniem un aizstāvēt visur un vienmēr, un pret visiem.
  Neļaujiet saviem bērniem pāri darīt nevienam.
  Interesanti būtu zināt – cik tad iepriekš ir policija protokolus sastādījusi.
  Un kā ir notikusi minētā protokola sastādīšana un parakstīšana.

 10. Apbrīnojami, ar kādu apetīti “pareizās ” māmiņas un tētuki uzklūp vienai mātei ar bērnu !!!
  Ar ko jūs visi esat labāki ? Gan jau dzīve jums atmaksās par muļķīgu izrunāšanos…
  Atmaksās jums pašiem un jūsu bērniem.
  Tā vienmēr notiek.

  • Citāts-“Apbrīnojami, ar kādu apetīti “pareizās ” māmiņas un tētuki uzklūp vienai mātei ar bērnu”… šeit es uzsveru vārdu “bērns”! Ja tam bērnam ir 7-8 gadi, tad tas varētu būt “nevainīgs joks”, bet ja 17-18 un trešo reizi policijas redzeslokā īsa perioda laikā, tad jau tas vairs nav joks!!! GDiez vai jūs paši vēlētos būt cietušo bērnu vecāki!!!!

   • Tu saki ka bērnam ir 17-18gadi? Tu lasīt arī proti!? Bērns ir nevis nepilngadīgs bet mazgadīgs. Ja viņam būtu 17-18gadi sodītu viņu pašu. Un diezvai māte sauktu pēc palīdzības ja bērnam būtu 17-18gadi.

 11. kaada jèga sodiit. vajag puikam nopietnu nodarbi atrast. varbuut jaunsargos… discipliina, vienaudzhi, komandas darbs. varbuut iemaaciis kko. sodiit visu laiku no mazotnes?

 12. Mātei atņemt tiesības ar mantas konfiskāciju,dēlu uz pārmācības iestādi līdz mūža galam!Lai dzīvo adekvāts sods!Urrā!

 13. Sodus vajag likt . Lai maca majas bernam ka jauzvedas. Citadi berni gul, vecaki gul.Un viss.Sodit , sodit un sodit ar naudu.

 14. Audzinošā vardarbība Atbildēt

  Nepatika audzinošais komentārs. ka tika dzēsts?

 15. Audzinošā vardarbība Atbildēt

  Ja tas puika ir “recidīvists”,(Trešā reize policijā) tad vislabākais un viņa izpratnei piemērotākais sods ir pēriens ar veselīgām bērza rīkstēm pa plikiem stilbiem un pakaļu. Vislabākā motivācija nemēģināt atkārtot un,galvenais,netraumātiska.

 16. Bērni šajā vecumā ir vienkārši superaktīvi un to nevar to saistīt ar huligānismu. Nevar taču visu bāzt vienā maisā.

 17. CITIEM BERNIEM PIENS IR KĀRUMS,BET ŠIS SIKAIS MERGLIS LAISTIS CITAM VIRSU . matei vel vairak vajag uzlikt sodu lia zina ko ir izaudzinājusi.

 18. Nebus jagaida parak ilgi kad ari pati mamina no milota delina dabus pa seju ,ko tad ari kads bus UZEDIES.

 19. Droši vien piens bij tas, ko bērniem bez maksas dod. Ap mūsu skolu ar regulāri varēja redzēt bezjēdzīgi izlaistītu pienu. Piena dalīšanu pa labi, pa kreisi ierobežoja un vairs neredz bezjēdzīgi izlaistītu pienu un izmētātas piena paciņas. Piekrītu, sodu vajadzēja, bet vai tik lielu?

 20. ĻOTI PAREIZI, VAJADZĒTU IZSLĒGT NO SKOLAS

 21. pilnīgi pareizi adekvāts sods, jāizbeidz bērnu visatļautība

 22. Pareizi rīkojās policija,tā mums izaug bandīti,arī šitais sēdēs cietumā,jo mamma jau tagad dēlu izlaiž un neaudzina,taisa vēl mocekli no dēla,manējie nez kāpēc nevienam problēmas netaisa,tā vietā palīdz vecākiem pa māju,mācās,ar pienu nelaistās.

 23. Paliels sods, bet pelnīts! Vecākiem savi bērni ir jāmāca kā uzvesties sabiedriskās vietās.
  Citādi apkartējiem jācieš no nesocializētiem smerdeļiem.
  Lai 3x gada laikā nonāktu konfliktā ar sabiedriskām normām ir jābūt ģēnijam.
  Mammīte lai labāk velta laiku sevis un dēla audzināšanai nevis skrien pa pasauli sūdzēties un reklamēt savu neizdarību. Normālu vecāku bērni tā nedara. Tā nav pieņemts.

 24. Parasti sāk ar sīkumiem, bet beidz ar ko citu. Bet tam sīkam huligānam reiz jāsaprot, par saviem darbiem un nedarbiem ir jāatbild.

 25. Dīvaini, ka APLAISTĪŠANA AR PIENU, ir gadījums, kurš nonāk policijas redzeslokā.
  Manuprāt, konkrētajam cilvēkam, kurš izrakstījis šo sodu mātei, ir jāpārskata atbilstība ieņemamajam amatam.

  • nekas tur divains nav,nakoso reizi uzslakstis sejai kaut ko stipraku un tad jau bus par velu…viss sakas ar NESODAMIBU-VISATLAUTAMIBU un NESODAMIBU.PAREIZI SODITS.

  • Nez cik soda naudas bija jāmaksā tam puikas vecākiem, kurš saspārdīja kājstarpi mazam skolnieciņam?

 26. mammīte izaudzinājusi “uz savu galvu”, piens nav domāts, lai lietu otram acīs

 27. uzpampušie štati Atbildēt

  saveidotas visādas administratīvās komisijas, kas, barojoties no nodokļu maksātāju algas, zaudē mēra sajūtu.

 28. Galīgi dulli palikuši….

 29. Varas augstprātība Atbildēt

  Saprotu, ka valsts vara Latvijā kļūst arvien augstprātīgāka un arvien vairāk attālinās no vienkāršajiem cilvēkiem un viņu ne tik vienkāršajiem dzīves līkločiem.
  Nesaprotu, kādēļ soda māti. Viņa taču nodarījuma laikā strādāja.

  • Oļģerts 1.maijs 2017 Atbildēt

   Izlasīju Jūsu komentārus un nedzirdēju nevienu ,kur būtu aizstāvētas aplaistītā bērna tiesības.Sajūta tāda,ka tikai mazgadīgajam huligānam ir tiesības,pienākumu nav ne mātei,ne dēlēnam.Ļoti maigs sods,ja prot bērnus taisīt,jāprot arī audzināt.

 30. Ja darbojas mammītes aizsegā, tad turpina arvien jaunas izdarības. Mammai, protams, stāsta pavisam ko citu, nekā notiek īstenībā.

 31. Ko var gribēt No pastulbām policistu iedomām, ja valstī notiek vēl trakāk (Lielie zog, mazos sauc pie atbildības).

 32. LABS SODS,BET IK MAMMA PELNA ? JA NILAM U. SODS 45 EURO TAD SALIIDINOT AR MAMMAS ALGU VAJAG MAMMAI PIEMAKSAAT KAADUS 450 EURO .. RO KAA TAS IR ..

 33. kas no tāda kretina izaugs, ja jau pusgada laika trešo reizi nonāk administratīvas komisijas redzesloka???? potenciāls cietumnieks! 🙁

  • No šiem palaidņiem reizēm izaug ļoti labi cilvēki, bet tu jau esi izaudzis par kretīnu

  • Labi, ka mūsu laikā nebija tādas komisijas, jo tad mēs katru dienu būtu ar soda kvītīm aplīmēti pa kaušanos, zāles dedzināšanu, zemeņu zagšanu no kaimiņa dārza 🙂 Atrodiet bērnus, kas nedara lietas par ko vecākiem var piesieties?

  • Droši varu teikt, ka tev būs jāatbild par saviem vārdiem. Ar kādām tiesībām nosauci bērnu par kretīnu, vai par to nebūtu jāsoda ?
   Tev pašam būtu soda nauda jāmaksā par nepilngadīga bērna apsaukāšanu…
   Tu esi pieaudzis un arī neaudzināts….Vēl sliktāks par to puiku ar piena paku…
   Gan jau -ar saviem vārdiem saņemsi sodu no augšas..

 34. Jā, sods ir dīvains, ja neteiktu vairāk….Dīvains tādēļ, ka neadekvāts piena pakas dēļ…Neadekvāts uz vispārējā fona, kas notiek Latvijas skolās….Kādas soda naudas nebūtu jāiekasē no vecākiem, kuru bērni lieto necenzētus vārdus pret skolas biedriem…pret skolotājiem….. Un ne tikai vārdus – arī fiziski iespaido !!!
  Es noprotu, ka konkrētais pagasts ir miljonāru sarakstā, jo šodien soda naudas iespējams iekasēt ik uz soļa – ja tikai nav slinkums protokolus stādīt…
  Nepiekrītu uzliktajam sodam….nepiekrītu tai summai nesakarīgajai….

 35. Jā, sods ir dīvains, ja neteiktu vairāk….Dīvains tādēļ, ka neadekvāts piena pakas dēļ…Neadekvāts uz vispārējā fona, kas notiek Latvijas skolās….Kādas soda naudas nebūtu jāiekasē no vecākiem, kuru bērni lieto necenzētus vārdus pret skolas biedriem…pret skolotājiem….. Un ne tikai vārdus – arī fiziski iespaido !!!
  Es noprotu, ka konkrētais pagasts ir miljonāru sarakstā, jo šodien soda naudas iespējams iekasēt ik uz soļa – ja tikai nav slinkums protokolus stādīt…

 36. Kā nav kauns !
  Pie visa, kas notiek LV visos līmeņos un reti kurš tiek sodīts – vienai mātei uzliek šitādu sodu ?!?
  Un par ko ?
  Par pienu izšļakstītu ?
  Vispirms ir jāpierāda, ka tas darīts tīšuprāt….
  Un tad, ka atkārtoti darīšana ar policiju ?
  Iespējams, ka arī iepriekšējās reizes ir stipri apšaubāmas ?
  Vai visi tajā pagastā tik perfekti, ka paši ne-rasās pēc soda ?
  Rīgā puika apsaukā klases meiteni un viss ir OK. Skolotājai aizrādījums !!!
  Vai LV visās skolās un pagastos nav vienādi likumi un tiesības ?
  Manam četrgadīgajam mazdēlam piedzēries vīrietis iespēra ar kāju un zilumi bija acīm redzami un liecinieki…policija sastādīja protokolu…noplātīja rokas un neierosināja krimināllietu, jo bērnam nebija smagi miesas bojājumi – arī naudas sodu neuzlika….
  Redzams, ka nav visiem vienāda atbildība un tiesības.
  Es mammas vietā šādu lēmumu pārsūdzētu un sekotu līdzi visam, kas skolā notiek un arī rakstītu sūdzības.
  Nekas tik labi nepāraudzina nesakarīgus ierēdņus, kā sūdzību rakstīšana viņu virzienā….
  Iesaku mammai vienmēr atbalstīt savu dēlu , aizstāvēt un nenobaidīties…..
  Es šādu sodu neuzskatu -ar pieņemamu….

 37. Kā nav kauns !
  Pie visa, kas notiek LV visos līmeņos un reti kurš tiek sodīts – vienai mātei uzliek šitādu sodu ?!?
  Un par ko ?
  Par pienu izšļakstītu ?
  Vispirms ir jāpierāda, ka tas darīts tīšuprāt….
  Un tad, ka atkārtoti darīšana ar policiju ?
  Iespējams, ka arī iepriekšējās reizes ir stipri apšaubāmas ?
  Vai visi tajā pagastā tik perfekti, ka paši ne-rasās pēc soda ?
  Rīgā puika apsaukā klases meiteni un viss ir OK. Skolotājai aizrādījums !!!
  Vai LV visās skolās un pagastos nav vienādi likumi un tiesības ?
  Manam četrgadīgajam mazdēlam piedzēries vīrietis iespēra ar kāju un zilumi bija acīm redzami un liecinieki…policija sastādīja protokolu…noplātīja rokas un neierosināja krimināllietu, jo bērnam nebija smagi miesas bojājumi – arī naudas sodu neuzlika….
  Redzams, ka nav visiem vienāda atbildība un tiesības.
  Es mammas vietā šādu lēmumu pārsūdzētu un sekotu līdzi visam, kas skolā notiek un arī rakstītu sūdzības.
  Nekas tik labi nepāraudzina nesakarīgus ierēdņus, kā sūdzību rakstīšana viņu virzienā….
  Iesaku mammai vienmēr atbalstīt savu dēlu , aizstāvēt un nenobaidīties…..
  Es šādu sodu neuzskatu -ar pieņemamu….

 38. Nopietni? Un vēlreiz kameras, kameras un vēlreiz kameras, jo tagat ir tikai viena taisnība un to nosaka pieaugušie jeb skolotāji kuri paši bieži vien izprovocē bērnu, lasi skolnieku kuram pietrūkst dzīves pieredz būt viedam un savaldīgam.
  P.S. un ja incidents notika skolā šī soda nauda būtu jāmaksā klases audzinātājai vai dežurantam respektīvi kamēr bērns ir skolā par bērnu atbild skolotāji. Jo šajā laikā mamma pelna naudu lai skolotāji būtu alga.

 39. Super!tikai tā var šitos izmācīt.

 40. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  > šajā pašreizējā MZ SILES “valstī” krampjaini agonējošajos masmēdekļos (t.sk. la-vīzē u.c. taml. necilās w-bedrēs) bezcerīgi truli parazitējošajiem PRETLIKUMĪGU CENZŪRU piekopjošajiem administratīvajiem izpildfunkcionāriem (u.c. taml. nožēlojami juridiski analfabētiskiem “lielākajiem kretīniem”)

  =======

  Latvijas Republikas SATVERSME.

  VIII nodaļa. Cilvēka pamattiesības

  89. VALSTS ATZĪST UN AIZSARGĀ CILVĒKA PAMATTIESĪBAS saskaņā ar šo Satversmi, LIKUMIEM un Latvijai saistošiem starptautiskajiem līgumiem.

  90. Ikvienam ir tiesības zināt savas tiesības.

  91. Visi cilvēki Latvijā ir vienlīdzīgi likuma un tiesas priekšā. Cilvēka tiesības tiek īstenotas BEZ JEBKĀDAS DISKRIMINĀCIJAS.

  100. IKVIENAM IR TIESĪBAS UZ VĀRDA BRĪVĪBU, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. C.E.N.Z.Ū.R.A ir AIZLIEGTA.

  =======

  Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

 41. Un kas tad mainīsies? Puika? Un ja mātei nav ko maksāt?
  Baidos, ka šis ”audzināšanas līdzeklis” nenostrādās un nav arī tas iedarbīgākais.

 42. Nepiekritu policistiem,bet gan vajadzetu pasu zenu sutit parmacibas kolonija,jo ar sodu tik mati ieden bezdibena,jo pusaudzis ir jasoda ne jau mate,tas viss ir galigi garam,jadoma lidz ka parmacit !!!

 43. TĀ jau ir, ja negrib maksāt sodu, vai nu pārskati savas problēmas ar audzināšanu, vai nozilini dibenu! vai maksā, pašlaik maksasi, vēlāk mazgadīgo kolonija utt. izvēlies.

  • bērnus sist nedrīkst, uzliks atkal sodu

   • Tāpēc arī izaug tādi visatļautīgi, izlaisi memļaki, kuri nevienu neciena! Jo bērnībā pa dibenu nav dabūjuši, protams, pelnīti!

  • Nozilinās dibenu mamma, tad atņems uz bērnu tiesības. Kādreiz skolā skolnieku audzināšanā, vai vismaz kontrolē, ko dara starpbrīžos, iesaistījās skolotaji, dežūrskolotāji, tagad ieej vienā otrā skolā, starpbrīžos neredz neviena pieauguša cilvēka

 44. Nezinu apstākļus,tāpēc nevaru spriest par zēna vainu,cik saprotu,ne jau ar nodomu tas tika izdarīts,bet netīši,sods gan manuprāt ir par liels.Vienu gan varu par policiju teikt,kad manu mazmeitu viens puika saspārdīja tā,ka meitene gulēja slimnīcā ar smadzeņu satricinājumu,tad policijas reakcija bija bija-mēģiniet salīgt,par kaut kādu sodu pat runa nebija un no vainīgā zēna vecākiem arī nekādas reakcijas.Vai šie divi gadījumi jūsuprāt ir salīdzināmi?

 45. liekulīgās "speciālistes", Atbildēt

  pamēģini kaut vārdu tādam krupim bilst, uzreiz vesels bars “bērnu tiesību aizstāvētāju” sāk spietot apkārt ar saviem “padomiem”, kaut pašas ālavas

 46. Šī gan nav pirmā reize, kad sievietes dēls nonācis likumsargu redzeslokā.
  ————————–
  Māt, māt, kur agrāk biji? Uzskatu, ka sods ir adekvāts, jo nav pirmā reize! Un, ja māte turpinās auklēties, tad cietumnieks vien sanāks!!!

 47. Ļoti labi, ka uzlika sodu, malači policisti. Sākot lasīt tā kā jutu līdzi mammai, bet kad tiku līdz galam, sapratu – policistiem taisnība. Šitādi neaudzināti puišeļi sākumā terorizē vienaudžus, pēc tam, izaugot, visu sabiedrību, Bet mamma tik aisztāvēs, kamēr pati no dēla pa aci norausies. Ne pie kā laba šitā attaisnošana nenovedīs.

  Ja kas, man pašai divi puikas, bet uz tiem policija nez kapēc neuzēdas. Dīvaini gan. Varbūt tapēc, ka audzināti?

  • sena dzīves patiesība Atbildēt

   Pirms ļoti daudziem gadiem mana vecmāmiņa mācīja – NEKAD NERUNĀ SLIKTU PAR CITAS MĀTES BĒRNIEM, jo tu nekad nezini, kas ar taviem var notikt rīt….

   Tik tiešām – vienmēr ir iespēja pastāvēt klusu, īpaši, ja runa tiešām ir par citas MĀTES BĒRNIEM .

   Jūs nosodāt citus ne jau sev par svētību. Drīzāk par lāstu sev un savējiem.

  • Pirms ļoti daudziem gadiem mana vecmāmiņa mācīja – NEKAD NERUNĀ SLIKTU PAR CITAS MĀTES BĒRNIEM, jo tu nekad nezini, kas ar taviem var notikt rīt….

   Tik tiešām – vienmēr ir iespēja pastāvēt klusu, īpaši, ja runa tiešām ir par citas MĀTES BĒRNIEM .

   Jūs nosodāt citus ne jau sev par svētību. Drīzāk par lāstu sev un savējiem.

   • Ak nerunāt? Un ko tad darīt ar tādiem izlaistiem perdeļiem – noskatīties un klusēt?! Pamēģini pati uz ielas tādam ko aizrādīt – dabūsi trīsstāvīgi pretī! Izskatās, ka tā pati mamma Santa pati vai nu nevar, vai negrib tikt galā, iespējams, ka normāla tēva arī nav, pati sīko izlaidusi, ja jau trīs reizes ir nonācis policijas redzeslokā – tas tīšām ar nolūku paņirgāties virsū uzlietais piens bija tikai pēdējais piliens.

    • Tàds iespaids, ka svecìti bùtu turèjis!

    • Un ko tu lamājies ? Kā tu drīksti publiski saukt bērnu par perdeli ?
     Arī pēc soda ilgojies ?

     Tādi jūs te esat – gudrinieki

    • Kā tad tu tāds gudrinieks, bet nemaz nebaidies, ka arī tevi var sodīt -ar sveša bērna apsaukāšanu par perdeli ?
     Ar ko tad tu esi labāks par izšļakstītu piena paku ?
     Interesanti – cik tad iepriekš tie policijas protokoli sastādīti un kā šito sastādīja un parakstīja…?
     Galu galā – tā lieta ir pārsūdzama.

  • bieži vien pat pieaugušie, nemaz nerunājot par bērniem, mēdz būt pataloģiski neuzmanīgi, visu laiku kaut ko aizķer, apgāž, izlej, izšļaksta, paklūp utt., šādi gadījumi jāizvērtē ļoti rūpīgi un, ja liek šādus sodus, jāparedz iespēja, ka vecāki var nelaist savu bērnu skolā, lasīt, rakstīt prot un pietiek, kādēļ atdot sodos naudu, kuras tāpat izdzīvošanai knapi pietiek? labāk dzīvot tā, lai pēc iespējas mazāka saskarsme ar represīvām organizācijām, par kādu pārvēršas arī skola (zinu gadījumu, kad tika izsaukta policija un stādīts protokols par sniega pikas iemešanu klasē), varbūt bērnus sūtīt citu valstu skolās?

Draugiem Facebook Twitter Google+