Mobilā versija
+3.8°C
Anda, Andīna
Pirmdiena, 20. novembris, 2017
12. jūnijs, 2017
Drukāt

Mammu, bet tas ir stilā! Varavīksnes krāsas matos valdzina ne tikai jaunas meitenes

matu_krasa

Pēdējā gada laikā modes pasaule piedzīvojusi vairākus jaunus matu modes viļņus, kuriem vērts pievērst uzmanību.

Šoreiz piedāvājam vēl vienu “krāsainu risinājumu”, kas izskatās svaigi, skaisti un oriģināli – vismaz tā domā tūkstošiem jaunu meiteņu un arī ekstravagantu dāmu nopietnākā vecumā.

Runa ir par “shine line hair” vai “varavīksnes pārejām”, to dēvē arī par “kosmisko pāreju”, ja brīvi tulkotu šo tendenci latviešu valodā. Bet ideja ir viena un tā pati: brīva krāsu miksēšana varavīksnes efekta radīšanai.

Lai to panāktu, matus balina vertikāli vai horizontāli, iegūstot tādu kā atspīduma līniju. Paskaties apkārt uz ielas – varbūt ko līdzīgu jau var manīt arī Rīgā?

Pievienot komentāru

Modes blogere Anabella Flēra: meitene, kuras stilu atdarina tūkstošiModes bloga Viva Luxury autore Anabella Flēra ir meitene, kuras radītie tēli sajūsmina miljonus, bet tūkstošiem meiteņu seko viņas paraugam.
Latviete iemūžina suņus patriotiskās, saviļņojošās fotogrāfijās (22)Henriete Martinsone ir latviete, kura radījusi mīļu, sirsnīgu un aizkustinošu fotogrāfiju sēriju – iemūžinot skaistus suņus patriotiskās, sirsnīgās fotogrāfijās. Henriete stāsta, ka
Draugiem Facebook Twitter Google+