Mobilā versija
+14.5°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 25. jūnijs, 2017
12. jūnijs, 2017
Drukāt

Mammu, bet tas ir stilā! Varavīksnes krāsas matos valdzina ne tikai jaunas meitenes

matu_krasa

Pēdējā gada laikā modes pasaule piedzīvojusi vairākus jaunus matu modes viļņus, kuriem vērts pievērst uzmanību.

Šoreiz piedāvājam vēl vienu “krāsainu risinājumu”, kas izskatās svaigi, skaisti un oriģināli – vismaz tā domā tūkstošiem jaunu meiteņu un arī ekstravagantu dāmu nopietnākā vecumā.

Runa ir par “shine line hair” vai “varavīksnes pārejām”, to dēvē arī par “kosmisko pāreju”, ja brīvi tulkotu šo tendenci latviešu valodā. Bet ideja ir viena un tā pati: brīva krāsu miksēšana varavīksnes efekta radīšanai.

Lai to panāktu, matus balina vertikāli vai horizontāli, iegūstot tādu kā atspīduma līniju. Paskaties apkārt uz ielas – varbūt ko līdzīgu jau var manīt arī Rīgā?

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+