×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
7. maijs, 2014
Drukāt

“Mammu, es tevi mīlu!” rādīs Austrijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 8. līdz 14. maijam Vīnē notiek ikgadējā Ziemeļvalstu un Baltijas valstu filmu nedēļa, kuru organizē Vīnes kultūras un izglītības centrs “Urania” sadarbībā ar Ziemeļvalstu un Baltijas valstu vēstniecībām. Latvijas vēstniecība Austrijā šī gada filmu nedēļai ir sarūpējusi plašu starptautisko atzinību guvušo režisora Jāņa Norda spēļfilmu “Mammu, es tevi mīlu!”, kuras demonstrācija notiks Mātes dienā, 11. maijā, portālam LA.lv paziņoja Ārlietu ministrija.

Filmu nedēļas atklāšanas pasākumā 8. maijā un Latvijas filmas demonstrēšanas dienā 11. maijā skatītājiem un apmeklētājiem ir dota iespēja iepazīties ar informāciju par Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumu programmu, kā arī saņemt cita veida informāciju par Latviju, tai skaitā tūrisma iespējām. Filmu nedēļas atklāšana notiek 8. maijā, tajā piedalīsies arī Latvijas vēstnieks Austrijā Edgars Skuja.

Ar Latvijas vēstniecības Austrijā atbalstu filmu “Mammu, es tevi mīlu!” Latvijas svētkos 4. maijā bija iespējams noskatīties arī latviešu biedrībām Vīnē un Grācā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+