×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
16. maijs, 2017
Drukāt

“Man ir jauns vīrs, man jābūt formā visu laiku.” Sievišķīga saruna ar Olgu Rajecku (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Šoreiz ciemos pie raidījuma “Mans skapis, mana vizītkarte” vadītājas Gitas Šilderes uzaicināta latviešu estrādes dīva, burvīga māmiņa savai meitai, dziedātāja Olga Rajecka. Kā smej Olga, viņai audzināšana nekad nebeidzas un nepāriet, tā nemitīgi notiek vēl joprojām.

Visi mākslinieci noteikti atceras no “Olgas disenītes” laikiem, un tas nozīmē, ka dziedātāja nav mamma tikai savai meitai Marijai, bet tāda bijusi arī daudziem saviem audzēkņiem.Dziedātājas aprūpē pašlaik ir arī kāda jauna bērnu grupa no Madonas “Četri vienā”, kurā piedalās divas meitenes un divi puiši. Olga smej, ka pa šo visu laiku viņa ir bijusi audžumamma sešiem bērniem.

Māksliniece uzskata, ka viņas lielākais darbs dzīvē ir bijis tieši meitas audzināšana. Meita Olgas dzīvē ir lielākais gandarījums, jo esot viņa izaugusi par tiešām labu, jauku un skaistu sievieti. Dziedātāja ar lepnumu Mariju sauc par savu labāko draudzeni. Mātes dienā dziedātāja atzīst, ka katru gadu sajūtas nemainās, tās tikai kļūst stiprākas, un apziņa, ka meita ir tik tuva, dzīvi padara tikai rožaināku.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. paldies OLGA

  2. Ka tik kādā raidījumā,atklāti par mammām,tā liekulīgā slavināšana neizkūp kā dūmi gaisā.Un tad vēl kādu raidījumiņu,kā es augu kāmēr mammas nebij mājās.:D

Draugiem Facebook Twitter Google+