Apbrīno

“Mana dziesma” šodien skanēs “Jumpravas” zīmē 16

Publicitātes foto

Sestdien, 8.oktobrī, plkst. 21:25 LTV1 ēterā būs skatāms spēles “Mana dziesma” otrais muzikālais duelis starp trim žilbinošām un mūzikas pasaulē labi zināmām dāmām un trim ne mazāk šarmantiem un sabiedrībā pazīstamiem kungiem, kurus vieno mīlestība pret Latvijas elektroniskās mūzikas dižgariem – grupu “Jumprava”, LA.lv pastāstīja LTV komunikāciju speciāliste Agita Pudule.

“Mana dziesma” otrajā muzikālajā spēlē Dagmāras vadītās dāmu komandas godu aizstāvēs vienmēr izsmalcinātā un šarmantā skatuves dīva Linda Leen, dziedātāja Aminata, kuras balss iespējām nav robežu un Latvijas mūzikas ekstravagantākā skatuves māksliniece Agnese Rakovska. Viņām pretī stāsies Intara vadītās kungu komandas dalībnieki: patriotisku, erotisku un smieklīgu filmu režisors un producents Andrejs Ēķis, “Jumprava” līdzgaitnieks un domu biedrs mūziķis Normunds Rutulis un īstens “Jumpravas” fans – TV raidījumu vadītājs Roberto Meloni.

Turpinot gaidīt Latvijas 100. dzimšanas dienu, muzikālās spēles “Mana dziesma” jaunās sezonas raidījumi ir veltīti grupām un komponistiem, kuru dziesmas Atmodas laikā bijušas mums tik nozīmīgas. Šīs sestdienas vakars piederēs grupai “Jumprava”, kura pirmā pierādīja, ka firmīgi un stilīgi var būt ne tikai ārzemēs. Mēs vēlējāmies viņiem līdzināties, viņi šokēja ar saviem videoklipiem, un viņu dziesmās saklausījām to, ko bijām izslāpuši dzirdēt. Grupa “Jumprava” nu jau 32 gadus ir ne tikai Latvijas elektroniskās mūzikas stila ikonas, viņi mums mācīja neklusēt, daudzas dziesmas bija kā protests valdošajai iekārtai, taču viņu repertuārā ir atrodamas arī mums visiem iemīļotas mīlas dziesmas. Muzikālajā spēlē dzirdēsim gan vienas, gan otras. Grupa “Jumprava” ar dziesmu “Sestdiena” būs arī spēles īpašie viesi.

“Spēles gaitā ne tikai dziedāsim, spēlēsim, minēsim un zīmēsim “Jumpravas” leģendārākās dziesmas, bet arī atcerēsimies dažādus interesantus faktus un notikumus no grupas biogrāfijas un ilgajiem pastāvēšanas gadiem. Noskaidrosim spēles dalībnieku mīļākās grupas dziesmas, kā arī pārliecināsimies, cik zinoši viņi ir jautājumos par “Jumpravas” daiļradi,” stāsta Pudule.

Galerijas nosaukums

LA.lv