Mančestras klubu melnā diena 0

UEFA Eiropas līgas astotdaļfināls kļuva par pēdējo turnīra pieturas punktu abiem angļu grandiem, abiem premjerlīgas līderiem “Mancheter United” un “Manchester City”.

Notriektā tautumeita 7
SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

Mančestras “United” pirmajā mačā pret Bilabo “Athletic” piekāpās ar 2:3, kas uzdevumu basku zemē padarīja divtik grūtu – praktiski bija jāuzvar ar divu vārtu pārsvaru. Taču 60 tūkstošu skatītāju, starp kuriem bija arī mūsu basketbolists Jānis Blūms, uz priekšu dzītie mājinieki pat nedomāja par rezultāta nosargāšanu, bet izcīnīja vēl vienu uzvaru. Šoreiz ar 2:1.

Mančestras pilsētniekiem jeb “City” no Lisabonas atvestais 0:1 pret “Sporting” šķita atspēlējams pārsvars. Mājinieki uzbruka daudz, taču pirmajā puslaikā vārtus guva tikai viesi. Turklāt divreiz, kas nozīmēja – “Manchester City” otrajā puslaikā jāgūst vismaz četri vārti. Trīs iesist izdevās, taču paveikt mazo futbola brīnumu pietrūka laiks un veiksme. Vairāk pretinieka laukumā gūto vārtu dēļ ceturtdaļfinālā spēlēs “Sporting”.

Pārējās spēlēs izceļami Lježas “Standard” spēlētāja Kanu divas savos vārtos iesistās bumbas, “Schalke” uzbrucēja Huntelāra trīs vārti ceļā uz ceturtdaļfinālu un Harkovas “Metallist” spēles galotnē divi iesistie vārti Pirejā pret “Olympiacos”.

UEFA EIROPAS LĪGA

Astotdaļfināla atbildes spēles

“Athletic Bilbao” – “Manchester United” 2:1 (1:0). Lorente (23.), De Markoss (65.) – Rūnijs (80.). Pirmajāspēlē 2:1.

“Hannover” – “Standard” 4:0 (1:0). Abdelaue (4.), Kanu (21., 73., abas reizes savos vārtos), Pinto (90.+3.). Pirmajā spēlē 2:2.

“PSV Eindhoven” – “Valencia” 1:1 (0:0). Toivonens (64.) – Rami (47.). Pirmajā spēlē 2:4.

“Udinese” – “AZ Alkmaar” 2:1 (2:1). di Natale (3., 15.) – Falkenburgs (31.). Pirmajā spēlē 0:2.

“Besiktas” – “Atletico” 0:3 (0:1). Adrians (26.), Falkao (83.), Salvio (0.+3.). Pirmajā spēlē 1:3.

“Manchester City” – “Sporting” 3:2 (0:2). Aguero (60., 82.), Balotelli (75.) – Fernandezs (33.), van Volfsvinkels (40.). Pirmajā spēlē 0:1.

“Olympiacos” – “Metallist” 1:2 (1:0). Markano (15.) – Villagra (81.), Devičs (86.). Pirmajā spēlē 1:0.

“Schalke” – “Twente” 4:1 (1:1). Huntelārs (29., 56. no 11m, 81.), Džonss (71.) – Jansens (14.). Pirmajā spēlē 0:1.