“Manchester United” tuvu fiasko arī Čempionu līgā 0

Šosezon neveiksmīgi spēlējošā Anglijas čempionvienība futbola “Manchester United” otrdien pietuvojās fiasko arī UEFA Čempionu līgas turnīrā, pirmajā astotdaļfināla spēlē izbraukumā ar 0:2 (0:1) zaudējot Grieķijas spēcīgākajam klubam Pireju “Olympiakos”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Pirmā puslaika beigās mājiniekus vadībā izvirzīja argentīniešu uzbrucējs Alehandro Domingess, bet otrā puslaika ievadā 2:0 panāca no Anglijas kluba Londonas “Arsenal” īrētais kostarikāņu uzbrucējs Džoels Kempbels.

“United” komanda, kas grupu turnīrā šosezon palika nepārspēta, nodemonstrēja kļūdām pārbagātu sniegumu, tā arī nespējot pa pretinieku vārtiem veikt nevienu precīzu sitienu.

“Olympiakos” komanda šī turnīra ceturtdaļfinālā pēdējo reizi iekļuva 1999.gadā. Tikmēr “United” futbolisti pirmoreiz šajā turnīrā zaudējuši kādam Grieķijas klubam.

“Šī bez šaubām bija mūsu sliktākā spēle turnīrā. Neko nebijām pelnījuši,” pauda viesu komandas galvenais treneris Deivids Moizss. “Es uzņemos atbildību.”

Iepriekš abas komandas savā starpā bija tikušās četras reizes, allaž triumfējot Mančestras vienībai.

Kā zināms, nesen Mančestras klubs paziņoja par līguma pagarināšanu ar tā līderi Veinu Rūniju līdz 2019.gadam. Pēc galvenā trenera nomaiņas “United” šosezon neveicas tik labi, jo pašreizējie Anglijas čempioni premjerlīgas kopvērtējumā ieņem vien sesto vietu.

Tomēr Čempionu līgas grupu turnīrā komandai veicās gana labi, jo A apakšgrupā sešās spēles tika izcīnīti 14 punkti, kas ļāva ieņemt pārliecinošu pirmo vietu. Tikmēr “Olympiakos” C apakšgrupā ar desmit punktiem ierindojās uzreiz aiz Francijas lielkluba Parīzes “Saint-Germain”.

Kā ziņots, citā astotdaļfināla spēlē otrdien pērnās sezonas Vācijas un Eiropas otrais spēcīgākais klubs Dortmundes “Borussia” ar 4:2 (2:0) viesos uzvarēja Krievijas komandu Sanktpēterburgas “Zeņit” un tādējādi pietuvojās vietai ceturtdaļfinālā.

Jau pirmo piecu minūšu laikā viesiem divu vārtu pārsvaru deva armēņu pussargs Henrihs Mhitarjans un Marko Roiss, bet otrā puslaika ievadā mājiniekiem vienus vārtus atguva Oļegs Šatovs. Uzreiz pēc tam poļu zvaigzne Roberts Levandovskis atjaunoja divu vārtu pārsvaru Vācijas klubam, bet 69.minūtē no 11 metru soda sitiena atzīmes 2:3 panāca brazīliešu uzbrucējs Halks. Pēdējais vārds gan piederēja viesiem, kad divas minūtes pēc Halka precīzā raidījuma vēlreiz izcēlās Levandovskis.

“Zeņit” un “Borussia” šajā turnīrā savā starpā tiekas pirmo reizi, taču pēdējo reizi Dortmundes komanda pret kādu no Krievijas komandām spēkojās pirms 11 gadiem.