×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
12. jūlijs, 2016
Drukāt

Mangaļos ālējas starptautiskā meklēšanā izsludināts vīrietis (1)

Foto LETAFoto LETA

Likumsargi vakar aizturējuši kādu starptautiskā meklēšanā izsludinātu vīrieti, kurš reibumā ālējies un apkārtējo namu iedzīvotājiem Mangaļos traucējis nakts mieru, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

11. jūnija naktī RPP darbinieki saņēma informāciju par kādu skaļu kompāniju, kura apkārtējo namu iedzīvotājiem traucē nakts mieru.

Ierodoties notikuma vietā, pamanīti trīs vīrieši un viena sieviete. Viens no kompānijā esošajiem vīriešiem bija manāmā alkohola reibumā. Vīrietis streipuļoja, neorientējās apkārt notiekošajā un skaļi bļaustījās, izsakot cieņu aizskarošas frāzes par policijas darbiniekiem, pēc kā izmeta šņabja pudeli blakus esošajos krūmos.

Pārbaudot visu personu datus, konstatēts, ka viens no notikumā iesaistītajiem vīriešiem izsludināts starptautiskajā meklēšanā. Abi vīrieši aizturēti un nogādāti dežūrdaļā, kur vienam no viņiem sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos sabiedriskā vietā tādā alkohola reibumā, kas aizskar cilvēka cieņu. Savukārt no starptautiskā meklēšanā izsludinātā vīrieša noskaidrota nepieciešamā informācija meklēšanas iniciatoram, pēc kā persona atbrīvota.

Likums paredz, ka par atrašanos sabiedriskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 140 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kas par plānprātīgu formulējumu- reibums, kas aizskar cilvēka cieņu? Noteikti no LPSR apk nācis.

Draugiem Facebook Twitter Google+