Mobilā versija
+21.9°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Mangaļsalā Zvejnieksvētkos atcerēsies pagātni un sacentīsies mezglu siešanā

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Pēc ilgu gadu pārtraukuma Mangaļsalā, jahtkluba “Auda” un bāra “Ekspedīcija” teritorijā, atkal ar vērienu tiks svinēti Zvejnieksvētki, informē rīkotāji.

No plkst. 12 līdz pat rīta gaismai būs apskatāma fotogrāfiju izstāde, tiks atskaņoti seni ierakstu un filmas no 90. gadu zvejnieksvētkiem Mangaļsalā, darbosies laivu un kajaku noma, notiks izjādes ar zirgiem, tirdziņi, kuros varēs iegādāties jūrnieku suvenīrus, bulciņas, bērnu mantiņas, pašdarinātas lietas, risināsies novusa turnīrs, tiks sagaidīts Neptūns un viņa nāras, bet plkst. 21 grupas “APJM” pavadībā sāksies dejas līdz saullēktam.

Kā arī atlikušo nakti par mūziku parūpēsies diskžokejs, lai var kārtīgi izdejoties!

Protams, gaidāmas arī īstas jūrnieku izdarības – mezglu siešana, zābaku mešana, virves vilkšana, alus dzeršanas sacensības un citas aktivitātes!

Mazajiem jūrniekiem sagatavotas piepūšamās atrakcijas, radošā darbnīca, kā arī spēles un konkursi.

Ieejas maksa: 3 eiro

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (7)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varāDarba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+