Mobilā versija
-0.4°C
Antons, Antis, Antonijs
Trešdiena, 18. janvāris, 2017
11. jūlijs, 2014
Drukāt

Mangaļsalā Zvejnieksvētkos atcerēsies pagātni un sacentīsies mezglu siešanā

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Pēc ilgu gadu pārtraukuma Mangaļsalā, jahtkluba “Auda” un bāra “Ekspedīcija” teritorijā, atkal ar vērienu tiks svinēti Zvejnieksvētki, informē rīkotāji.

No plkst. 12 līdz pat rīta gaismai būs apskatāma fotogrāfiju izstāde, tiks atskaņoti seni ierakstu un filmas no 90. gadu zvejnieksvētkiem Mangaļsalā, darbosies laivu un kajaku noma, notiks izjādes ar zirgiem, tirdziņi, kuros varēs iegādāties jūrnieku suvenīrus, bulciņas, bērnu mantiņas, pašdarinātas lietas, risināsies novusa turnīrs, tiks sagaidīts Neptūns un viņa nāras, bet plkst. 21 grupas “APJM” pavadībā sāksies dejas līdz saullēktam.

Kā arī atlikušo nakti par mūziku parūpēsies diskžokejs, lai var kārtīgi izdejoties!

Protams, gaidāmas arī īstas jūrnieku izdarības – mezglu siešana, zābaku mešana, virves vilkšana, alus dzeršanas sacensības un citas aktivitātes!

Mazajiem jūrniekiem sagatavotas piepūšamās atrakcijas, radošā darbnīca, kā arī spēles un konkursi.

Ieejas maksa: 3 eiro

Pievienot komentāru

Tūrists pēc atpūtas Vecrīgā vairs nespēj atrast ceļu līdz viesnīcai (1)Likumsargi šorīt līdz viesnīcai nogādājuši apmaldījušos tūristu, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Kaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokliKaimiņu sadusmo kliba jaunieša skaļā pārvietošanās pa dzīvokli un viņš izsauc likumsargus, informēja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).
Draugiem Facebook Twitter Google+