Mobilā versija
0.0°C
Zigurds, Sigurds, Sigvards
Trešdiena, 25. janvāris, 2017
6. novembris, 2013
Drukāt

“Mani mulsina, ka sieva masturbē. Vai tas nekaitē viņas veselībai?”
 (1)

Foto-Shutterstock.comFoto-Shutterstock.com

Ginekoloģe un psihoterapeite privātpraksē Tukumā Gunta Frīdenberga: – Gribas vēstules autoram uzdot pretjautājumu: Vai jūsu sieva sasniedz orgasmu tuvības laikā? Ja atbilde ir jā, iespējams, ka tomēr kādas viņas vēlmes netiek apmierinātas, tāpēc jāpavaicā partnerei, ko viņa vēl īsti vēlas.

Ginekoloģe, seksoloģe, psihoterapeite Diplomātiskā servisa medicīnas centrā  Aija Tula–Rijkure: – Masturbēšana nav nekas slikts. Iespējams, tādējādi sieviete norāda partnerim (uzdrīkstas norādīt – tas ir apsveicami!), iedrošina viņu, ka partneris varētu turpināt viņas iesākto. Tas būtu abiem patīkami.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Paldies par tiešo atbildi Atbildēt

    ginekoloģei Guntai Frīdenbergai. Piekrītu par 100%. Cik stulbam jābūt vīrietim, kurš uztraucas par sievas veselību, bet nedara neko, lai tā būtu vesela – sniegt seksuālu apmierinājumu.

Sodas maska pret maisiņiem zem acīm. Iedarbīgi!Vienkārša maska palīdz novērst maisiņus zem acīm, tumšos lokus un pietūkumu.
Starp debesskrāpjiem kā mājās. ŅujorkaEs aizveru acis un esmu Ņujorkā – joprojām – tikai domās, bet tomēr. Nekad nevarētu iztēloties, ka šī biedējoši lielā pilsēta būs vieta, kurai piederēs mana sirds.
Draugiem Facebook Twitter Google+