×
Mobilā versija
+6°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
27. augusts, 2014
Drukāt

Jaunietis lūdz atbalstīt viņa grāmatu kolekciju (2)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Valters Dakša savu grāmatu krājumu uzskata par kaut ko ļoti dzīvu un mūsdienām noderīgu, nevis muzejiski eksponējamu un pārakmeņotu.

Lūdzu atbalstīt manu grāmatu kolekciju – manu spēka avotu – ar trimdas grāmatām, žurnāliem un avīzēm. Paldies tiem, kuri jau atsaukušies!*

Īpaši priecāšos par žurnāliem “Jaunā Gaita”, “Akadēmiskā Dzīve”, “Ceļa Zīmes”, “Daugavas Vanagu Mēnešraksts”, “Dzeive”, “Fidelitas”, “Kadets”, “Kara Invalīds”, “Kollekcionārs”, “Krājējs”, “Labietis”, “Lāčplēsis”, “Latvju Domas”, “Latvju Karavīrs”, “Latvju Māksla”, “Latvju Mūzika”, “Mazputniņš”, “Mēs”, “Raksti”, “Strēlnieks”, “Snīpis”, “Tilts”, “Treji Vārti”, “Universitas”. Ar mani palīdzēs sazināties šāda informācija: telefons 29475938, e-pasts valtersdaksa97@inbox.lv, adrese: Līkā iela 37, Saldus, LV 3801.

*Šo lūgumu izsaka 17 gadus vecais Valters Dakša, par kura aizraušanos ar grāmatu vākšanu plašāk var izlasīt šeit.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tas ir fantastiski,ka taadi jauniesi ir muusu viduu.tas ir retums.neviens vairs pat graamatas nelasa,kur nu veel taadu periodiku.malacis.diemzeel nekaa no augspus mineetaa .man nau,bet ja buutu,noteikti suutiitu

    • vari aizrakstiit gunardam berzinam ceesiis.vins ir draugos.vinam ir diezgan daudz taads izdevums kaa “”””zIle,skautu aviize,taapat arii amerikas latviesu aviizes.lai veicas.

Draugiem Facebook Twitter Google+