×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
30. jūnijs, 2017
Drukāt

Kas būs jauno pašvaldību vadītāju pirmie darbi? (3)

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Agris Lungevičs, Madonas novada domes priekšsēdētājs (ZZS)

Agris Lungevičs, Madonas novada domes priekšsēdētājs (ZZS): “Pozīcijai un opozīcijai dažādi viedokļi? Bet tas taču ir labi, jāatrod kopsaucējs un – uz priekšu! Tik daudz dažādu nozaru, visas prasa tūlītējus darbus. Projekti, ES fondu apguve, lauku ceļu sakārtošana, uzņēmējdarbības attīstība ne tikai pilsētā, bet arī pagastos un daudz kas cits. Viss rūpīgi jāpārdomā, lai resursus varētu izmantot efektīvāk, lai naudas izlietošana būtu maksimāli racionāla.”

Edgars Zelderis, Talsu novada domes priekšsēdētājs (saraksts “Mēs – Talsiem un novadam”): “Šobrīd, tēlaini sakot, ir tā – priekšā liels lauks, ko vajag uzart, lauka malā stāv traktors, bet motors nestrādā. Labāk būtu, ja varētu uzreiz sākt art. Ir jāsakārto daudzas lietas, kurām jau bija jābūt izdarītām. Tuvākie uzdevumi – jāveic neatkarīgs audits pašvaldības SIA “Talsu namsaimnieks”, jāveic personāla audits centrālajā administrācijā, lai izvērtētu funkcionalitāti un efektivitāti. Tāpat būs jāizsludina konkursi par vairākiem amatiem. Ceram arī uz konstruktīvu dialogu un sadarbību ar tā saukto opozīciju, lai gan man šis vārds nepatīk, jo visi dzīvojam vienā novadā un darbi būtu darāmi kopīgiem spēkiem.”

Andrejs Elksniņš, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs (“Saskaņa”): “Daugavpilī jūtama spēcīga komercmediju ietekme, tas būtu jāmaina. Pilsēta un tās pašvaldība – tā ir saimniecība, te notiek daudz tiešāka komunikācija, priekšplānā ir praktiski darāmie darbi, Saeimā tā pietrūkst. Iepriekšējam domes vadītājam Jānim Lāčplēsim bijām izteikuši priekšlikumu vadīt pašvaldības SIA “Daugavpils lidosta”, tikko notika jaunās domes sēde, “Latgales partija” neizrādīja interesi, nesagaidījām racionālu attieksmi. Es “Latgales partiju” neuzlūkoju kā opozīciju, ja mums liks sprunguļus, tie būs sprunguļi visai pilsētai.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. rīdzenes sarunas Atbildēt

  Smieklīgi,bet smiekli nenāk. Uzņēmējdatbības sakārtošana novados nozīmē pagastu pilnīga apčakarēšana sadibinot savu draugeļu firmas un atņemot vietējiem visus darbus. Tāds a-ļa Rīdzenes oligarhu sarunu variants mazākos apmēros. Būtība ta pati,

 2. Bagāts vai korumpēts novads ar DIVIEM vietniekiem :)))???
  Vai treknie gadi atgriežas???
  Vai novadam tik daudz naudas ka var atļauties???
  Vai nemākulis pie ruļļiem???
  Kas notiek???

 3. Kas būs jaunie pašvaldību vadītāju pirmie darbi? – Izteiksmes forma neveiksmīga.
  Latviskais teksts – Kādi būs pašvaldību vadītāju jaunie darbi?

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Tiek meklēt bīstams noziedznieku pāris!

Lai pastiprinātu cīņu pret ēnu ekonomiku, VID plāno rūpīgāk uzraudzīt iedzīvotāju ienākumus. Banku pienākums būs ziņot VID par fiziskām personām, kuru konta apgrozījums pārsniedz 15 000 eiro gadā.

Vai baidāties, ka sausais pavasaris ietekmēs jūsu dārza ražu?
Draugiem Facebook Twitter Google+