Mobilā versija
Brīdinājums +14.4°C
Gaitis, Gaits, Karīna
Otrdiena, 17. oktobris, 2017
30. jūnijs, 2017
Drukāt

Kas būs jauno pašvaldību vadītāju pirmie darbi? (3)

Foto - Evija Trifanova/LETAFoto - Evija Trifanova/LETA

Agris Lungevičs, Madonas novada domes priekšsēdētājs (ZZS)

Agris Lungevičs, Madonas novada domes priekšsēdētājs (ZZS): “Pozīcijai un opozīcijai dažādi viedokļi? Bet tas taču ir labi, jāatrod kopsaucējs un – uz priekšu! Tik daudz dažādu nozaru, visas prasa tūlītējus darbus. Projekti, ES fondu apguve, lauku ceļu sakārtošana, uzņēmējdarbības attīstība ne tikai pilsētā, bet arī pagastos un daudz kas cits. Viss rūpīgi jāpārdomā, lai resursus varētu izmantot efektīvāk, lai naudas izlietošana būtu maksimāli racionāla.”

Edgars Zelderis, Talsu novada domes priekšsēdētājs (saraksts “Mēs – Talsiem un novadam”): “Šobrīd, tēlaini sakot, ir tā – priekšā liels lauks, ko vajag uzart, lauka malā stāv traktors, bet motors nestrādā. Labāk būtu, ja varētu uzreiz sākt art. Ir jāsakārto daudzas lietas, kurām jau bija jābūt izdarītām. Tuvākie uzdevumi – jāveic neatkarīgs audits pašvaldības SIA “Talsu namsaimnieks”, jāveic personāla audits centrālajā administrācijā, lai izvērtētu funkcionalitāti un efektivitāti. Tāpat būs jāizsludina konkursi par vairākiem amatiem. Ceram arī uz konstruktīvu dialogu un sadarbību ar tā saukto opozīciju, lai gan man šis vārds nepatīk, jo visi dzīvojam vienā novadā un darbi būtu darāmi kopīgiem spēkiem.”

Andrejs Elksniņš, Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs (“Saskaņa”): “Daugavpilī jūtama spēcīga komercmediju ietekme, tas būtu jāmaina. Pilsēta un tās pašvaldība – tā ir saimniecība, te notiek daudz tiešāka komunikācija, priekšplānā ir praktiski darāmie darbi, Saeimā tā pietrūkst. Iepriekšējam domes vadītājam Jānim Lāčplēsim bijām izteikuši priekšlikumu vadīt pašvaldības SIA “Daugavpils lidosta”, tikko notika jaunās domes sēde, “Latgales partija” neizrādīja interesi, nesagaidījām racionālu attieksmi. Es “Latgales partiju” neuzlūkoju kā opozīciju, ja mums liks sprunguļus, tie būs sprunguļi visai pilsētai.”

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. rīdzenes sarunas Atbildēt

  Smieklīgi,bet smiekli nenāk. Uzņēmējdatbības sakārtošana novados nozīmē pagastu pilnīga apčakarēšana sadibinot savu draugeļu firmas un atņemot vietējiem visus darbus. Tāds a-ļa Rīdzenes oligarhu sarunu variants mazākos apmēros. Būtība ta pati,

 2. Bagāts vai korumpēts novads ar DIVIEM vietniekiem :)))???
  Vai treknie gadi atgriežas???
  Vai novadam tik daudz naudas ka var atļauties???
  Vai nemākulis pie ruļļiem???
  Kas notiek???

 3. Kas būs jaunie pašvaldību vadītāju pirmie darbi? – Izteiksmes forma neveiksmīga.
  Latviskais teksts – Kādi būs pašvaldību vadītāju jaunie darbi?

Roberts Zīle: Nedrīkstam palikt vienaldzīgi (13)Katalonijas centieni iegūt neatkarību no Spānijas izraisījuši pretrunīgu reakciju Eiropā: vieni atbalsta kataloņu tiesības uz pašnoteikšanos, bet citi uzskata, ka Katalonijas atšķelšanās radīs bīstamu precedentu un uzkurinās separātisma tendences.
Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Lēnām un prātīgi. Ka tik kaut kas nenotiek…

Pārejai uz izglītību tikai latviešu valodā jānotiek pakāpeniski – šādu viedokli trešdien žurnālistiem paudis Valsts prezidents Raimonds Vējonis, komentējot ieceri pēc trim gadiem vidusskolās visus vispārizglītojošos priekšmetus mācīt tikai valsts valodā, par ko paziņojis izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis. Valsts prezidents teicis, ka ir jādomā, kā un ko labāk darīt, lai risinātu šo jautājumu, ziņo LETA. Izglītības un zinātnes ministrijai ir dots uzdevums sagatavot informatīvo ziņojumu, kurā tiks precīzi aprakstīts, kādā veidā šo jautājumu varētu risināt. “Kad būs šis ziņojums, tad arī varēs sniegt vērtējumu, bet pašreizējā situācijā tā vēl ir tikai ideja, kas tiek apspriesta,” piebilda Vējonis.

Vai piekrītat apgalvojumam, ka vīriešiem pēc 40 gadiem jālieto steroīdi?
Monika Zīle: Garā mēle un īsās rokas (3)Kuplo ģimeņu ieguvums no demogrāfijas veicināšanai piešķirtajiem miljoniem pagaidām neskaidrs
Laima Geikina: Vai mēs vēlamies pārmaiņas izglītībā? (15)"Kurš no jums ir bez grēka, lai pirmais met akmeni uz viņu!" (Jņ 8:7)
Draugiem Facebook Twitter Google+