Anastasija Sevastova šosezon aizvadījusi divus super ilgus mačus, abos uzvarot.

Maratoniste Sevastova 0

Latvijas vadošā tenisiste Anastasija Sevastova otrdien Bukarestes tenisa turnīra titula aizstāvēšanu sāka ar smagu uzvaru trīs setu mačā.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām

Liepājniece ar 5-7, 7-6 (7:4), 7-5 uzvarēja mājinieci Anu Bogdanu no Rumānijas, bet mačs ilga trīs stundas un trīs minūtes. Tas bija šosezon 12.ilgākais mačs WTA tūrē, taču Sevastovai nebūt ne garākais šajā gadā.

WTA trešdien publicēja šīs sezonas 20 garākās spēles tūrē, kur Sevastovai pagaidām ir godpilnā otrā vieta. Viņa maija pēdējā dienā Francijas atklātā čempionāta trešajā kārtā ar 6-7 (3:7), 6-4, 11-9 uzvarēja beļģieti Elisu Mertensu, bet šī cīņa ilga trīs stundas un 18 minūtes.

Šosezon ilgāk spēlējušas tikai Jūlija Putinceva no Kazahstānas un vāciete Anna Lēna Frīdsama, kuras Nirnbergas turnīra ceturtdaļfinālā kortā pavadīja trīs minūtes un 21 sekundi.

Tāpat šī topa trijniekā ir divas čehietes, jo Karolīnas Muhovas un Karolīnas Plīškovas duelis nesenajā Vimbldonas čempionātā ilga trīs stundas un 17 minūtes.

Jāpiebilst, ka Sevastova abus “ilgos” mačus uzvarēja, kamēr minētā Mertensa šosezon piedalījusies pat trīs 20 ilgākajās cīņās, taču visās zaudēja. Arī tas liecina par nervu noturību.