Mobilā versija
+5.2°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Pirmdiena, 27. marts, 2017
10. oktobris, 2014
Drukāt

Aktieris Mārcis Maņjakovs saņems balvu “Gulbenes novada gods”

Foto: LETAFoto: LETA

Šovakar pēc izrādes “Osedžas zeme” Latvijas Nacionālā teātra aktieri Mārci Maņjakovu gaida pārsteigums – Gulbenes novada jauniedibinātā balva “Gulbenes novada gods”, portālam LA.lv pastāstīja novada sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

Krevica pastāstīja, ka balvu “Gulbenes novada gods” plānots pasniegt mūzikā, literatūrā, vizuālajā un skatuves mākslā ievērojamu novadnieku nozīmīgās jubilejās, turklāt tā, lai vienā nozarē tā netiktu piešķirta biežāk kā reizi piecos gados, bet vienā gadā tiks pasniegtas ne vairāk kā divas balvas.

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Šogad mūsu novadniekam, pazīstamajam aktierim Kārlim Sebrim, apritētu simt gadu, tādēļ nolemts balvu piešķirt viņa teātra krustdēlam un tradīciju turpinātājam Mārcim Maņjakovam,” pastāstīja Krevica.

Balva sastāv no mākslinieka Arvīda Endziņa veidotas balvas un kultūrvēsturiska divu dienu ceļojuma divām personām pa Gulbenes novadu gada laikā pēc balvas saņemšanas.

Nākošajā gadā balvu “Gulbenes novada gods” saņems kāds mākslinieks, jo apritēs 120 gadu kopš gleznotāja Ludolfa Liberta dzimšanas, precizēja Krevica.

Pievienot komentāru

Boriss Teterevs: "Brīnums, ka tas izdevās!" Prado muzeja debija Baltijā (5)Rīgā apskatāmi leģendāru mākslas klasiķu – Rubensa, Goijas, Veronezes, van Deika un citu – šedevri.
Draugiem Facebook Twitter Google+