Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
10. oktobris, 2014
Drukāt

Aktieris Mārcis Maņjakovs saņems balvu “Gulbenes novada gods”

Foto: LETAFoto: LETA

Šovakar pēc izrādes “Osedžas zeme” Latvijas Nacionālā teātra aktieri Mārci Maņjakovu gaida pārsteigums – Gulbenes novada jauniedibinātā balva “Gulbenes novada gods”, portālam LA.lv pastāstīja novada sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

Krevica pastāstīja, ka balvu “Gulbenes novada gods” plānots pasniegt mūzikā, literatūrā, vizuālajā un skatuves mākslā ievērojamu novadnieku nozīmīgās jubilejās, turklāt tā, lai vienā nozarē tā netiktu piešķirta biežāk kā reizi piecos gados, bet vienā gadā tiks pasniegtas ne vairāk kā divas balvas.

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Šogad mūsu novadniekam, pazīstamajam aktierim Kārlim Sebrim, apritētu simt gadu, tādēļ nolemts balvu piešķirt viņa teātra krustdēlam un tradīciju turpinātājam Mārcim Maņjakovam,” pastāstīja Krevica.

Balva sastāv no mākslinieka Arvīda Endziņa veidotas balvas un kultūrvēsturiska divu dienu ceļojuma divām personām pa Gulbenes novadu gada laikā pēc balvas saņemšanas.

Nākošajā gadā balvu “Gulbenes novada gods” saņems kāds mākslinieks, jo apritēs 120 gadu kopš gleznotāja Ludolfa Liberta dzimšanas, precizēja Krevica.

Pievienot komentāru

Jaunajā "Oņeginā" nav "fašistu" un "mūsējo". Pilnā saruna ar Rubiķi un Kalniņu (2)Diriģents Ainārs Rubiķis un režisore Rēzija Kalniņa operā "Jevgeņijs Oņegins" aicinās uz "romantikas, ilūziju un realitātes cīņu". Kā viņu redzējums atšķirsies no Andreja Žagara iestudējuma 2010. gadā?
Draugiem Facebook Twitter Google+