×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.0°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
1. maijs, 2016
Drukāt

Marhele un Girgensons uzvar Biķernieku pusmaratonā

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Olimpisko kvalifikācijas normatīvu izpildījusī Latvijas skrējēja Ilona Marhele un Jānis Girgensons sestdien uzvarēja Biķernieku pusmaratonā, kas reizē bija arī skriešanas seriāla “Skrien Latvija” otrais posms.

Marhele 21,097 kilometru distanci veica vienā stundā, 18 minūtēs un 49 sekundēs, pārspējot Biķernieku trases rekordu.

Otrā finišēja Anita Kažemāka, kura no uzvarētājas atpalika minūti un sešas sekundes, bet trešo vietu izcīnīja Lelde Neimande, kura uzvarētājai zaudēja nepilnas sešas minūtes.

Kā zināms, Kažemāka apņēmusies 15.maijā “Lattlelecom” Rīgas maratonā izpildīt Riodežaneiro olimpisko spēļu kvalifikācijas normatīvu.

Savukārt vīriešu konkurencē treses rekordu laboja Girgensons, kurš pārspēja pats savu pērno sasniegumu, finiša līniju šķērsojot pēc vienas stundas, sešām minūtēm un 44 sekundēm.

No uzvarētāja 16 sekundes atpalika lietuvietis Ramigijs Kancis, kurš pērn Berlīnes maratonā izpildīja Riodežaneiro olimpisko spēļu maratona kvalifikācijas normatīvu.

Trešo vietu izcīnīja pagājušā gada otrās vietas ieguvējs Dmitrijs Serjogins, kurš finišēja ar rezultātu viena stunda, astoņas minūtes un 37 sekundes.

Jau vēstīts, ka “Skrien Latvija” pirmajā posmā Rēzeknes pusmaratonā uzvarēja Marhele un Lietuvas sportists Valds Dopolsks.

Šosezon skriešanas seriālā “Skrien Latvija” būs septiņi posmi, jo notiks arī Jelgavas nakts un Kuldīgas pusmaratoni, kā arī Ventspils Piedzīvojumu parka, Valmieras un Siguldas maratoni.

Jau ziņots, ka Marhele Riodežaneiro olimpisko spēļu kvalifikācijas normatīvu ir izpildījusi maratona 42,195 kilometru distancē.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+