Marians Pahars: “Latvijai šoreiz paveicās” 1

Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris Marians Pahars pēc neizšķirta 1:1 Ļvovā pret Ukrainu atzina, ka šoreiz ar rezultātu ir paveicies.

Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Saules uzliesmojumu dēļ Zemi pārņēmusi spēcīga magnētiskā vētra. Cik dienu tā plosīsies?

Uz portāla football.ua žurnālista Maksima Suhenko jautājumu salīdzināt divus 1:1 neizšķirtus Prāgā un Ļvovā, Marians Pahars atbildēja: “Tās bija divas pavisam dažādas spēles. Pagaidām mums nepietiek spēka visai spēlei. Nav ko izliekties – šodien mums paveicās. Komandai teicu, ka pēc pārtraukuma būs daudz grūtāk, jo ukraiņiem laukumā devās Konopļanka un būitiski pastiprināja spēli. Mēs centāmies līdz galam un sapratām, ka pēdējās minūtēs var rasties iespēja. Tā arī sanāca, bet ukraiņiem kaut kur nepaveicās spēles gaitā.

– Vai Ukraina spēlēja tā, kā gaidījāt?

– Mēs nespēlējām tā, kā cerēju. Ukrainas izlase ir labi zināma, komplektēta no augstas klases spēlētājiem. Mums ir grūti konkurēt ar tādām komandām. Kas attiecas uz Latvijas izlasi, tad mēs augam un kaut ko jau sasniedzam. Problēmas gan mazāk nepaliek, mums vajadzīgs garāks rezervistu soliņš un vairāk spēlētāji.

– Ko tieši nesagaidījāt no savas komandas?

– Gribējām nospēlēt aktīvāk, spēlēt augstāk, lai piespiestu ukraiņu jau viņu laukuma pusē. Sākumā to neizdevās īstenot, pēc pārtraukuma izdarījām vajadzīgās maiņas un spēle mazliet izmainījās. Strādāsim tālāk. Šoreiz es apsveicu puišus ar labu rezultātu ne pārāk labā spēlē.

Latvija nākamo spēli Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā aizvadīs 12.jūnijā, savās mājās spēkojoties ar Nīderlandes valstsvienību. Holandieši otrdien savās mājās pārbaudes mačā ar 2:0 (2:0) pārspēja 2010.gada pasaules čempionus Spānijas valstsvienību. Abus vārtus šajā mačā guva jau pirmā puslaika sākumā, kad 13.minūtē izcēlās aizsargs Stefans de Vrijs, bet 16.minūtē vārtus guva pussargs Davijs Klāsens.