Mobilā versija
-2.8°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
7. augusts, 2015
Drukāt

Marija Gaidara atteikusies no Krievijas pilsonības

Foto - LETA/RIA NovostiFoto - LETA/RIA Novosti

Ukrainas Odesas apgabala jaunā gubernatora Mihaila Saakašvili padomniece Marija Gaidara, Krievijas 90.gadu reformu arhitekta Jegora Gaidara meita, paziņojusi, ka atsakās no Krievijas pilsonības.

“Es uzrakstīju iesniegumu par atteikšanos. Es nezinu, kad tas [Krievijas pilsonības atņemšana] var notikt. Bet tā ir formalitāte. Es biju gatava un uzrakstīju iesniegumu,” Pirmajam pilsētas telekanālam paziņoja Gaidara.
Viņa arī atzina, ka grasījusies pārcelties uz Izraēlu, tomēr izvēlējusies pieņemt Saakašvili piedāvājumu.

“Es grasījos pārcelties uz Izraēlu, tas bija saistīts ar manu privāto dzīvi, ar politiskajām problēmām, kas bija Krievijā. Bet pēc tam es saņēmu Mihaila Saakašvili piedāvājumu un, protams, atbraucu, ieraudzīju komandu, noskaņojumu, un man ļoti sagribējās būt šeit,” sacīja Gaidara.

4.augustā Ukrainas prezidents Petro Porošenko parakstīja rīkojumu par Ukrainas pilsonības piešķiršanu Gaidarai un pasniedza viņai jauno pasi.

Pievienot komentāru

EK rosina veidot Eiropas aizsardzības fonduPlāno ietaupīt līdz 100 miljardiem eiro gadā bruņojuma iegādē
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģis (1)Īsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+