×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
25. februāris, 2014
Drukāt

Marija Naumova ar “Čigānu nakti” dosies koncerttūrē pa Latviju

Foto - LetaFoto - Leta

Dziedātājas Marijas Naumovas koncertizrāde "Romani Rat" Dzintaru koncertzālē.

Atzīmējot radošās darbības 20.gadskārtu, šarmantā dziedātāja Marija Naumova marta sākumā vairākās Latvijas pilsētās sava talanta cienītājus priecēs ar vērienīgu koncertizrādi “Romani Rat” (“Čigānu nakts”), informēja dziedātājas sabiedrisko attiecību konsultants Kārlis Bikšus.

Baudot čigānu dziesmas un dejas, kā arī populārā multimediju mākslinieka Arta Dzērves radītās vizuāli iespaidīgās videoprojekcijas, skatītāji varēs ielūkoties romu tautas bagātīgajā vēsturē un kultūrā un doties krāšņā ceļojumā cauri laikiem.

Marija ar “Čigānu nakts” pirmizrādi Latvijā jau uzstājās vairākās pilsētās pērnā gada augustā. Publikas lielās atsaucības dēļ dziedātāja nolēma šogad 5.-9. martā sarīkot Latvijā savas jaunās programmas papildkoncertus – tie norisināsies Daugavpilī, Ventspilī, Liepājā, Ogrē un Rīgā.

“Nešaubīgi – Marijas radītā koncertizrāde ir viena no labākajām romu mūzikas programmām pasaulē – tā ir fantastiska un iedvesmojoša. Šis šovs skatītāju sirdis satricina ar visu cilvēcisko emociju gammu – gan kaisli un ugunīgumu, gan jautrību un dvēselisku smeldzi,” sacīja pazīstamais čigānu džeza mūzikas izpildītājs Francijas ģitārists Samijs Dosā.

Līdzās viņam koncertizrādē piedalīsies viens no slavenākajiem un talantīgākajiem izpildītājiem starptautiskajā flamenko pasaulē – dziedātājs un komponists Luiss de Almerija no Rumānijas un flamenko ģitārspēles virtuozs Pako Narvaess no Spānijas, kā arī populārā Latvijas šovgrupa “Ame Roma” (“Mēs čigāni”), ģitārists Sebastjens Žinjo no Francijas, flamenko dejotājs Kuki Santjago un perkusionists Migels Sančess no Beļģijas, vijolnieks Kostels Nitesku, akordeonists Roberto de Brasovs no Rumānijas, basģitārists Norberts Skraucis, dziedātāja Viktorija un Irina Ļisovskaja, kas uzstājas ar skatuves vārdu Kama.

“Man ir liels prieks darboties kopā ar šiem brīnišķīgajiem mūziķiem. Viņi padara manu izrādi par daudzkrāsainu, spilgtu un saviļņojošu mākslas darbu, kurā kopā savijas dziesma, deja un teātris,” sacīja Marija Naumova.

Dziedātājas pirmā koncertizrāde notiks Daugavpils Kultūras pilī 5. martā, pulksten 19:00. 6. martā, pulksten 19.00, dziedātāja uzstāsies Ventspils teātra namā, bet 7. martā pulksten 18.00 – Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē. 8. martā, pulksten 18.00, Marija klausītājus priecēs Ogres Kultūras centra lielajā zālē. Koncertu sēriju dziedātāja noslēgs ar diviem koncertiem Dailes teātrī Rīgā – tie notiks 9. martā, pulksten 14.00 un pulksten 19.00.

Biļetes uz koncertizrādi var iegādāties visās “Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+