×
Mobilā versija
+15.1°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
21. augusts, 2014
Drukāt

Marija Naumova atgriežas ar Parīzes romantiku


ReklāmfotoReklāmfoto

Augustā vairākās Latvijas pilsētās atkal ciemosies iemīļotā dziedātāja Marija Naumova un viņas pirms diviem gadiem Latvijas skatītāju sirdis iekarojusī koncertprogramma “Pusnakts Parīzē”. Šajā reizē dziedātāja sola atšķirīgu, taču ļoti romantisku muzikālu pastaigu romantiskajā Parīzē, viesojoties izciliem mūziķiem no Francijas.

Parīzē dzīvojošā dziedātāja atklāj, ka koncertos, kas iecerēti kā muzikālas izrādes, apmeklētājiem būs iespēja klausīties skaistākās franču melodijas – gan ikvienam labi zināmas, gan ne tik bieži dzirdētas. “Pusnakts Parīzē” ir veidota kā juteklisks un izjusts muzikāls stāsts par Parīzi, eleganci, mīlestību, skumjām, ilgām un sapņiem. Koncertizrādēs dziedātāja ne tikai dzied, bet arī stāsta par Parīzi, par dziesmām, ko izpilda, to rašanos.

Ieskatam ikviens, kas klātienē nav vērojis koncertus pirms diviem gadiem, noderēs pērn klajā nākušais koncerta DVD “Pusnakts Parīzē”. Diskā apkopotas liriskākās un skaistākās franču melodijas, kurām neatkārtojamu un valdzinošu skanējumu piešķir Vidzemes kamerorķestris un īpašie viesi – franču mūziķi Fransua Parizi, Tonijs Bonfils un Samijs Dosā.

“Pēc pagājušajā gadā veiksmīgās koncerttūres, kad lielā pieprasījuma dēļ mums nācās rīkot pat papildkoncertus, sapratu, ka “Pusnakti Parīzē” jāiemūžina DVD. Šī ir sava veida dāvana maniem klausītājiem un arī pašai sev. Franču mūzika un kultūra mani ir saistījusi vienmēr, tāpēc esmu laimīga, ka man ir izdevies vismaz nelielu daļu no tās atvest arī uz Latviju un iepazīstināt manu klausītāju,” iznākot DVD, sacīja M. Naumova.

Šajā reizē dziedātāja vēlas aizvest klausītājus muzikālā pastaigā par pasaules romantiskāko pilsētu, atklājot, ka arī šoreiz palīdzēs lieliski mūziķi no Francijas – pirmoreiz viņas koncertu apmeklētāji klātienē iepazīs ģitāristu, čellistu un koncerta mūzikas aranžētāju Sebastjens Žinjo, kā arī viņas koncertu publikai jau zināmais akordeonists Fransuā Parizī, kurš rakstījis mūziku Vudija Alena filmai “Pusnakts Parīzē”.

“Ja Fransuā Parizī virtuozitāti skatītāji jau novērtēja iepriekšējos “Pusnakts Parīzē” koncertos, tad, domāju, daudziem Sabastjens Žinjo būs atklājums un pārsteigums. Sebastjans ir ārkārtīgi talantīgs cilvēks, kura mūzikas izjūta aizrauj un aizkustina,” teic dziedātāja. Koncerta gaitā tiks atskaņoti jauni skaņdarbi, kurus Parizī un Brigita Reno rakstījis īpaši Naumovai.

“Šis viennozīmīgi būs skaists muzikāls ceļojums pa romantiskāko pilsētu pasaulē – Parīzi, ko jau vairākus gadus dēvēju par savām mājām. Es ceru, ka mums izdosies klausītājiem uzburt to skaisto šarmu un eleganci, ko var sajust Parīzē.”

Varbūt noder


21. VIII 19.00 Ādažu kultūras centrā;

22. VIII 20.00 Limbažu kultūras namā;

23. VIII 15.00 un 19.00 Vidzemes koncertzālē “Cēsis”;

24. VIII 19.00 Mārupes kultūras namā;

28. VIII 19.00 Aizkraukles kultūras namā;

29. VIII 19.00 Krustpils kultūras namā Jēkabpilī;

30. VIII 18.00 Latgales vēstniecībā “Gors” Rēzeknē;

31. VIII 17.00 Krāslavas kultūras namā.

Biļetes – “Biļešu paradīzes” kasēs, “www.bilesuparadize.lv.

Cena: EUR 7 – 30.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+