×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.9°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
16. novembris, 2016
Drukāt

Marija Naumova atvērs jaunu albumu un sola koncerttūri

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Pēc svētkiem, 22. novembrī, klajā nāks dziedātājas Marijas Naumovas jaunākais veikums – albums “Uz ilūziju tilta”, LA.lv pavēstīja sabiedrisko attiecību speciāliste Una Griškeviča.

Dziesmu tekstu autori ir latviešu dzejnieki Jānis Peters un Kārlis Vērdiņš, savukārt mūziku sarakstījis franču ģitārspēles virtuozs un viens no labākajiem “manuš” (manouch) stila ģitāristiem pasaulē Sebastjens Žinjo.

“Par albumu domāju jau ļoti sen, un vairākas reizes ķēros klāt šim projektam, taču dzīve visādi mainīja manus plānus… Varbūt tieši šo pārmaiņu rezultātā radās desmit jaunas un ļoti skaistas dziesmas. Jauno albumu ierakstīju Parīzē kopā ar lieliskiem franču muzikantiem,” stāsta dziedātāja, atklājot – CD “Uz ilūziju tilta” ir viņas simboliskais tilts starp divām mājām – Latviju un Franciju, kā arī tilts starp divām paaudzēm – viņējo un vecāko paaudzi, kā arī “tilts starp to, kāda biju pirms desmit gadiem un kāda esmu tagad”.

Marija Naumova ļoti priecājas, ka izveidojusies laba sadarbība ar abiem lieliskajiem dzejniekiem, sakot, ka viņai vienmēr bijuši ļoti svarīgi dziesmu teksti. Ar Jāni Peteru skaista sadarbība dziedātājai izveidojusies jau pirms daudziem gadiem, īpašu paldies sakot par “Marijas dziesmu”. Savukārt ar Kārli Vērdiņu Marijai Naumovai šī pirmā sadarbība: “Kārlim es palūdzu vieglumu, un viņam tas kolosāli sanāca! Manuprāt, abu autoru salikums dod vecākās paaudzes dziļumu, gudrību, pārdomas, kas skaisti miksējas ar jaunākās paaudzes dzīvesprieku, vēlmēm, izaicinājumu.”

Ar jauno albumu dziedātāja klausītājiem vēlas nest mīlestību, jo, viņasprāt, pasaulē nav nekas svarīgāks par mīlestību: “Es nerunāju par mīlestību starp vīrieti un sievieti, bet par Mīlestību ar lielo burtu – kā sajūtu, kā elpu. Un ar šo albumu noteikti vēlos pateikties cilvēkiem, kas man ir mīļi un svarīgi, bet kuri diemžēl vairs nav starp mums, jo beidzamajos gados diemžēl daudzi ir devušies viņsaulē…”

Nākamā pavasarī dziedātāja Marija Naumova kopā ar franču mūziķiem dosies koncerttūrē pa Latviju, koncertos klausītājiem piedāvājot dziesmas no jaunā albuma. Detalizētāka informācija par pieturvietām sekos, šobrīd zināms, ka 8.aprīlī koncerts notiks Rīgā, Dailes teātrī.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+