Apbrīno

Marija Naumova koncerttūri “Uz ilūziju tilta” sāks marta beigās 16

Foto – Leta

Dziedātāja Marija Naumova ar jauno programmu “Uz ilūziju tilta” koncerttūri pa Latviju sāks 31. martā Jelgavas Kultūras namā, aģentūru LETA informēja mūziķes menedžmentā.

Koncertos piedalīsies ģitāras spēles virtuozs Sebastjens Žinjo, ģitārists Samī Dussa un vijolnieks Matias Levī, kā arī jaunatklājums – akordeoniste Merila Abas. Uz skatuves kopā muzicēs tādi Latvijā pazīstami mūziķi kā Rolands Beļēvičs, Andris Buiķis un Norberts Skraucis.

Programmā iekļautas oriģinālkompozīcijas no albuma “Uz ilūziju tilta”, kur vārdus sarakstījis gan Jānis Peters, gan Kārlis Vērdiņš, savukārt mūziku komponējis Žinjo.

“Šo albumu un jauno programmu loloju jau sen, vairākus gadus domāju par to, kas atspoguļotu un apvienotu manu dzīvi Francijā ar manām mājām Latvijā. Beidzot tas ir izdevies – Parīzē dzimusi mūzika, neaprakstāma Jāņa Petera dzeja, viegli un skaisti Kārļa Vērdiņa teksti,” norādīja Naumova.

Turpmākie koncerti notiks 1. aprīlī Latgales vēstniecībā “Gors”, Rēzeknē, 2. aprīlī Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”, 3. aprīlī Ventspils teātra namā “Jūras vārti”, 6. aprīlī Valmieras kultūras centrā, 7. aprīlī Ogres novada kultūras centrā, 8. aprīlī Dailes teātra lielajā zālē, bet 9. aprīlī Vidzemes koncertzālē “Cēsis”.

LA.lv