Uncategorized

Marija Naumova pēc astoņiem prombūtnes gadiem atgriezusies Latvijā 16

Foto – Leta

Kā vēsta izdevums „Kas jauns”, jau ilgāku laiku atpakaļ Marija Naumova (43) kopā ar ģimeni ir atgriezusies Latvijā. Uz Franciju dziedātāja kopā ar vīru uzņēmēju Raiti Bullīti (47), kuram pieder starptautiska taksometru kompānija, kas strādā Francijā, Vācijā, Anglijā un Austrijā, pārcēlās pirms astoņiem gadiem. Turp devās arī Raita meita Ramona, kura aug Marijas un Raita ģimenē, bet Parīzē piedzima dēliņš Artūrs. Laulībā ar Raiti Bullīti aizvadīti jau vairāk nekā desmit gadi. Par atgriešanos dzimtenē Marija Naumova jau ieminējās pērn, kad Parīzē nogranda terorakti. Šobrīd mazais Artūrs Latvijā ir uzsācis bērnudārza gaitas, bet Ramona turpina mācības.

Parīzē Marija studējusi gan džezu, gan aktiermeistarību, kā arī apguvusi afrikāņu dejas. Šo gadu laikā viņa vairākkārt viesojusies Latvijā ar dažādām programmām, talkā aicinot starptautisku mūziķu komandu. Karjeras augstākais sasniegums dziedātājai ir uzvara 2002. gada Starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā ar dziesmu „I Wanna”.

Pirms nedēļas dziedātāja Marija Naumova prezentēja savu jaunāko veikumu – desmit jaunu oriģinālkompozīciju albumu latviešu valodā „Uz ilūziju tilta”, kas klajā nācis pēc 12 gadu pārtraukuma. Dziesmu tekstu autori ir Jānis Peters un Kārlis Vērdiņš, savukārt par muzikālo pavadījumu gādājis franču ģitārspēles virtuozs un viens no labākajiem manuš (manouch) stila ģitāristiem pasaulē Sebastjens Žinjo, ar kuru dziedātāju vieno ilgstoša sadarbība jau vairāku gadu garumā.

LA.lv