Apbrīno

Marija Naumova šoruden Latviju apceļos ar divām koncertprogrammām 16

Foto – Leta

Dziedātāja Marija Naumova šoruden laidīs klajā gan jaunu dziesmu albumu, gan arī dosies koncertēt pa Latviju, priecējot klausītājus ar divām koncertprogrammām – “Kādā jaukā dienā” un “Līdz gaišām asarām”, informēja projekta pārstāve Una Griškeviča.

Naumovas jaunā soloprogramma “Līdz gaišām asarām” atklās romanču muzikālā stila rašanos un attīstību, ceļojumu laikā un vietā un līdz ar to – arī izmaiņas romanču skanējumā, stāsta Griškeviča.

Savukārt programma “Kādā jaukā dienā” būs ieskats dziedātājas topošajā albumā, kas klajā nāks novembrī. Šīs koncertprogrammas koncertos skanēs klausītāju iemīļotas Naumovas repertuāra dziesmas jaunā aranžējumā, kuru autors ir ģitārspēles virtuozs un viens no labākajiem “manuš” stila ģitāristiem pasaulē – francūzis Sebastjens Žinjo, kurš piešķirs visiem zināmām dziesmām citu skanējumu.

Franču ģitārists ir arī dziedātājas jaunā albuma dziesmu autors un mūzikas producents, turklāt, rakstot dziesmas, viņš sadarbojies ar dzejniekiem Jāni Peteru un Kārli Vērdiņu, kā arī ar Naumovu.

Koncertprogramma “Kādā jaukā dienā” oktobrī skanēs Ķekavā, Alūksnē, Līvānos, Saldū, Rīgā, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” un Rojā.

Savukārt koncertprogramma “Līdz gaišām asarām” izskanēs tikai četras reizes – 1. oktobrī Siguldas koncertzālē “Baltais flīģelis”, 7. oktobrī Ādažu Kultūras centrā, 9. oktobrī Mārupes Kultūras namā un 13. oktobrī Daugavpils Latviešu kultūras centrā.

Koncertos līdz ar Naumovu muzicēs taustiņinstrumentālists Rolands Beļēvičs, basists Norberts Skraucis, ģitārists Ingus Feldmanis un Jegors Kovaikovs, kā arī bundzinieks Andris Buiķis.

LA.lv