×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
10. maijs, 2014
Drukāt

Marijas Naumovas koncertprogramma „Pusnakts Parīzē” augustā Latvijā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

2014. augustā vairākās Latvijas pilsētās būs iespēja apmeklēt vienas no nostalģiskākajām un elegantākajām dziedātājām – Marijas Naumovas koncertprogrammu „Pusnakts Parīzē”, kas klausītāju sirdis iekarojusi jau pirms diviem gadiem. Koncertprogrammā „Pusnakts Parīzē” Marija Naumova uzaicinājusi piedalīties savus draugus, ar kuriem muzicē jau vairāk nekā 15 gadus – kā arī izcilo akordeonistu Fransuā Parizi (Francija).

Šī būs vēl viena unikāla, bet tomēr atšķirīga muzikāla pastaiga pa romantisko Parīzi – koncerta gaitā dziedātāja vēlas klausītājiem ar savas mūzikas palīdzību uzburt Franciju, ļaut viņiem kaut mazliet sajust un izbaudīt Parīzes šarmu un eleganci. Koncerta „Pusnakts Parīzē” apmeklētājiem būs iespēja klausīties skaistākās Parīzes melodijas – gan ikvienam labi zināmas, gan arī ne tik bieži dzirdētas.

Koncertprogramma „Pusnakts Parīzē” veidota kā muzikāla izrāde, jo dziedātāja Marija Naumova ne tikai dzied, bet arī stāsta par Parīzi, par dziesmām, ko izpilda, to rašanos. Kopā ar Mariju Latvijas koncerta apmeklētājiem būs iespēja baudīt izcilā akardeonista Fransuā Parizi, kas ir viens no labākajiem šī žanra izpildītājiem pasaulē, sniegumu. F.Parizi ir uzrakstījis mūziku Vudi Alena filmai „Pusnakts Parīzē”. Koncertā gaitā tiks atskaņoti jauni skaņdarbi, ko Fransuā Parizi un Brigita Reno uzrakstījuši speciāli mūsu dziedātājai Marijai Naumovai.

Kā piebilst dziedātāja Marija Naumova: „Šis viennozīmīgi būs skaists muzikāls ceļojums pa romantiskāko pilsētu pasaulē – Parīzi, ko jau vairākus gadus dēvēju par savām mājām. Es ceru, ka mums izdosies klausītājiem uzburt to skaisto šarmu un eleganci, ko var sajust Parīzē.”

Koncerti notiks: 21.08. – Ādažu Kultūras centrā; 22.08. – Limbažu kultūras namā; 23.08. – Vidzemes koncertzālē „Cēsis”; 28.08. – Aizkraukles kultūras namā; 29.08. – Krustpils kultūras namā Jēkabpilī; 30.08. – Austrumlatvijas koncertzālē „Gors” Rēzeknē; 31.08. – Krāslavas kultūras namā.

Mazs ieskats koncertprogrammā „Pusnakts Parīzē”:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+