×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
28. jūlijs, 2014
Drukāt

Marijas Naumovas vasaras koncertiem pievienosies virtuozais ģitārists no Francijas Sebastjens Žinjo

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Augustā vairākās Latvijas pilsētās būs skatāma vienas no šarmantākajām un elegantākajām dziedātājām – Marijas Naumovas koncertprogramma „Pusnakts Parīzē”. Koncertu īpašie viesi būs izcili mūziķi no Francijas – virtuozais ģitārists, čellists un koncerta mūzikas aranžētājs Sebastjens Žinjoun akordeonists Fransuā Parizi.

Koncerta apmeklētājiem būs iespēja klausīties skaistākās franču melodijas – gan ikvienam labi zināmas, gan ne tik bieži dzirdētas. „Pusnakts Parīzē” ir juteklisks un izjusts muzikāls stāsts par Parīzi, eleganci, mīlestību, skumjām, ilgām un sapņiem. Koncertprogramma skatītāju sirdis iekaroja jau pirms diviem gadiem, taču šoreiz šī būs atšķirīga muzikāla pastaiga pa romantisko Parīzi.

„Klausītājus aizvest muzikālā pastaigā par pasaules romantiskāko pilsētu man palīdzēs lieliski mūziķi no Francijas. Ja Fransuā Parizī virtuozitāti skatītāji jau novērtēja iepriekšējos „Pusnakts Parīzē” koncertos, tad domāju daudziem Sabatjans Žinjo būs atklājums un pārsteigums. Sebastjans ir ārkārtīgi talantīgs cilvēks, kura mūzikas izjūta aizrauj un aizkustina,” piebilst dziedātāja Marija Naumova.

Koncertprogramma „Pusnakts Parīzē” veidota kā muzikāla izrāde, jo dziedātāja Marija Naumova ne tikai dzied, bet arī stāsta par Parīzi, par dziesmām, ko izpilda, to rašanos. Kopā ar Mariju Latvijas koncerta apmeklētājiem būs iespēja baudīt izcilā akardeonista Fransuā Parizi, kas ir viens no labākajiem šī žanra izpildītājiem pasaulē, sniegumu. F.Parizi ir uzrakstījis mūziku Vudija Alena filmai „Pusnakts Parīzē”. Koncertā gaitā tiks atskaņoti jauni skaņdarbi, ko Fransuā Parizi un Brigita Reno (Brigitte Renaud) uzrakstījuši speciāli mūsu dziedātājai Marijai Naumovai.

Koncerti notiks: 21.08. – Ādažu Kultūras centrā; 22.08. – Limbažu kultūras namā; 23.08. – Vidzemes koncertzālē „Cēsis”; 24.08. – Mārupes kultūras namā; 28.08. – Aizkraukles kultūras namā; 29.08. – Krustpils kultūras namā Jēkabpilī; 30.08. – Latgales vēstniecībā „Gors” Rēzeknē; 31.08. – Krāslavas kultūras namā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+