Mobilā versija
+7.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
24. februāris, 2015
Drukāt

Marionešu izrāde melnā humora cienītājiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Trešdien, 4. martā, pl. 19 publikas vērtējumam tiks nodota marionešu izrāde “Pasaka par Veco Nāvi”, kas tapusi sadarbojoties režisoram Ģirtam Šolim un māksliniecei Veltai Emīlijai Platupei, LA.lv uzzināja teātrī.

Marionešu izrāde melnā humora cienītājiem stāsta par senu un darba nomocītu večiņu – Nāvi, kura savas dienas pavada bezkaislīgi smēķējot un atņemot dzīvības. Pensija, pēc kuras Nāve tik ļoti ilgojas, pienāks tikai pasaules beigu galā. Tomēr Vecā Nāve nav ar mieru gaidīt līdz apokalipsei, tāpēc dodas mācekļa meklējumos un sastop naivo Putnabērnu…

Izrādes galvenos varoņus – smalkas, barokāli greznas un vienlaikus filigrāni darinātas marionetes – veidojusi māksliniece Velta Emīlija Platupe, kurai šī ir debija profesionālā teātrī.

Pievienot komentāru

Objektu Dobelē saista ar 11. septembri; dome aicina nedramatizēt (5)Sociālajos tīklos izraisījusies diskusija par Dobeles pilsētas domes fasādeis piestiprināto lidaparāta astes daļas mulāžu, kas daļai vērotāju likusi atcerēties 11. septembra notikumus ASV. Domes pārstāve Dzintra Matisone aicina šo instalāciju skatīties kontekstā ar ikgadējo Lielo sniegavīru saietu un nesaistīt ar traģēdijām.
Draugiem Facebook Twitter Google+