Mobilā versija
+2.1°C
Krišs, Ksenija, Eglons
Otrdiena, 24. janvāris, 2017
24. februāris, 2015
Drukāt

Marionešu izrāde melnā humora cienītājiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Trešdien, 4. martā, pl. 19 publikas vērtējumam tiks nodota marionešu izrāde “Pasaka par Veco Nāvi”, kas tapusi sadarbojoties režisoram Ģirtam Šolim un māksliniecei Veltai Emīlijai Platupei, LA.lv uzzināja teātrī.

Marionešu izrāde melnā humora cienītājiem stāsta par senu un darba nomocītu večiņu – Nāvi, kura savas dienas pavada bezkaislīgi smēķējot un atņemot dzīvības. Pensija, pēc kuras Nāve tik ļoti ilgojas, pienāks tikai pasaules beigu galā. Tomēr Vecā Nāve nav ar mieru gaidīt līdz apokalipsei, tāpēc dodas mācekļa meklējumos un sastop naivo Putnabērnu…

Izrādes galvenos varoņus – smalkas, barokāli greznas un vienlaikus filigrāni darinātas marionetes – veidojusi māksliniece Velta Emīlija Platupe, kurai šī ir debija profesionālā teātrī.

Pievienot komentāru

Diskusiju mutuļos dzims jaunas dejasSakarsušajā gaisotnē ap Latvijas valsts simtgades Dziesmu un deju svētku Deju lieluzveduma repertuāru un dejotāju ietērpu būtiski ir emociju un pretrunīgās argumentācijas jūrā nepazaudēt deju kuģa stūri – skaidru skatu uz nozares šodienu un perspektīvu.
Draugiem Facebook Twitter Google+