×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
22. septembris, 2015
Drukāt

Franks Gordons: Kremlis nu pulcina “antiglobālistus” (12)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Krievijas senatora Borisa Špīgela kabinetā izperinātā “starptautiskā” organizācija “Pasaule bez nacisma” faktiski agonizē, jo neviens kaut cik nozīmīgs rietumzemju politiķis uz šī āķa neuzķeras, un tikai “krievsoms” Johans Bekmans reizēm šādā garā pavīd medijos.

Šo Putina “pirmo internacionāli”, kurai draud aizmirstība, acīmredzot tagad nomaina “otrā internacionāle”, kas pulcina visas pasaules “antiglobālistus”.

20. septembrī Maskavas viesnīcas “President” Apaļajā zālē notika diskusija, ko organizēja “Krievijas antiglobālistiskā kustība”. Diskusijas temats: “Nāciju dialogs, tautu pašnoteikšanās tiesības un multipolāras pasaules izveide”. No ārzemēm atbraukušie un ielūgtie viesi savās runās šaustīja, kā tad citādi, amerikāņu imperiālismu. Bija pārstāvēti Katalonijas neatkarībnieku solidāristi, Īrijas republikāniskā sociālistiskā partija, Īrijas “Sinn Fein” partija, Eiropas “komunitaristiskā” partija, Polisario fronte (pašpasludināts veidojums tuksnesī starp Maroku un Alžīriju), ASV melnādaino tiesību kustība “Uhuru”, Havaju karaļvalsts (!) un, protams, Doņeckas un Luhanskas “tautas republikas”. Raiba kompānija! Vai šis jaunais Kremļa triks izdosies?

Tajā pašā dienā Dienvid­osetijas galvaspilsētā Chinvali notika svinības un militāra parāde, atzīmējot šīs “republikas” 25. gadskārtu. Parādē piedalījās 800 karavīru un 30 bruņumašīnas. Ieradās 20 augsti viesi, tostarp Abhāzijas prezidents Rauls Hadžimba, Ziemeļosetijas (Krievijas sastāvā) vadītājs Tamerlans Agu­zarovs, Krievijas Ziemeļkaukāza lietu ministrs Ļevs Kuzņecovs, ka arī pašpasludināto Doņeckas un Luhanskas “tautas republiku” līderi Aleksandrs Zaharčenko un Igors Plotņickis.

Dienvidosetijas prezidents Leonīds Tibilovs paziņoja, ka viņa “valsts” oficiāli atzinusi Doņeckas un Luhanskas “tautas republiku” neatkarību. Tātad Dienvidosetija, kas faktiski ir Krievijas Federācijas protektorāts, ir vienīgā “valsts” pasaulē, kas atzinusi abu Donbasa separātistu veidojumu neatkarību.

Arī šīs Maskavas marionešu spēlītes ietilpst tajā pašā repertuārā, kur komēdija ar “antiglobālistu internacionāli”.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Kremļa dzirnas maļ un ar laiku samaļ.Kas interesējas par vēsturi,zin,ka vēl neiekarotās Baltijas valstis jau 1939. gadā Krievijas politiskajā kartē bija iekrāsotas PSRS rozīgajā tonī.Pēc okupācijas 1940.gadā “atbrīvošana” ieņēma vietu skolu vēstures grāmatās.Toteizējiem skolniekiem,kas no tām mācījās,tagad jau mazbērni braši ienākušies.Kā redzam no Latvijas politiskā spektra,ir daļa Kremļa sēklu,kas kritušas auglīgā zemē.

 2. … Ka parasti, Franks Gordons spele pec savu kriteriju izveles: soreiz nokluse katras transformetas imperialistiskas ideologijas galvenos merkus – ka Kremlenu un globalistu ta kalifatistu – vajos punktus – atrak vai velak iznicinat nacionalo valstu iznicinasanu … pa tieso vai ar Makiavellisku viltibu …velak ! Jo katra ‘globalsitu’ pielietota ideologija spele ar pienemumu, ka tiesi tas speks panaks globalizaciju pec vinu dogmas, tas noteikumiem un ar vinu specialam sabiedriskam un garigam vertibam … !

  … Un nabaga letini, brivi, bet vel zombeti 50 gadus, vel nav paspejusi apzinaties savas nacijas vertibas, kopigi stradatar ar savu ideologiju/dzives zinu un dzives vertibam, tiek sarauti gabalos uz iznicibu … !

  … Kads labums nacis Bezabrenes autohtonai latviesu nacijai un nacionalai valstij no vienalga kuriem imperialistiem/ globalistiem … ???

  … Kaut NA un ZZS un varbut vel dazi no citam partijam sak apzinaties pienakoso un katras ideologijas sagatavoto bezdibeni letinam … kuri nespej vai nevelas reaget adekvati politiski … ! Kur ir letinu sarikotas un atklatas deklaracijas, jaunas koalicjas sastadisanas sarunas, lapu gajieni, masu sanaksmes, lai likumigi paraditu valdibas atsvesinasanos no tautas velmem un gribas pastavet … ka neatkarigai valstij, un kulturalai/civilizetai sabiedribai, kas megina paradit pasaulei un pasargat lidz ta nak pie prata, savu, pasaule vienigo ‘pacifisko’ un toleranto ideologiju … !

 3. Ау, модераторы, не фиг удалять комменты в ответ на оскорбления! Тогда уж удаляйте парно….Или вы это специально делаете? Между прочим, адресс редакции не секрет, или вас там нет?

 4. Вот ***, ты сам то жив только потому, что такие вот антифашисты, над которыми ты издеваешься всячески, сложили свои голововы в ту страшную войну, тем самым дав саму возможность существования на этой земле и твоих соплеменников и самого твоего государства! Идейные последыши тех, кто сжигал твоих соплеменников в печах Бухенвальда тебе милей!
  Ты бы дед, лучше про своего Нетаньяху писал что ли. Вон он, как ошпаренный в Москву понёсься то. Заиграло очко, видимо не железное.

  • un es jau satraucos-Franka Gordona raksts ,bet grafista komentāra vēl nav.Domāju-vai tik nav kas noticis.Paldies Dievam-viss kārtībā!

   • Всегда пожалуйста. Есть время и желание – комментирую, нет желания – не комментирую. Слишком много чести комментировать всякий бред.

   • Redzi, grafists, kā nejaukais krievs nebija izgulējis dzērumu, vēlu pamodās, pivu iestrēba no 2l. Kamēr nosēdās uz karstām oglēm , zināms laicin”s pagāja.. Tā viņa muļķošanās radusies no nenormālas žūpošanas.

 5. Piebilde. Pie valstsvīriem var pieskaitīt Putinu, kurš ļoti meistarīgi spēlē uz Eiropas un arī Latvijas politiķu muļķībām un vājībām- vienus paslavinot, otrus uzpērkot un trešiem jau neko nevajag savu ierobežotās tukšgalvības dēļ…
  Kur vajag, tur paklusē par vietējiem grēkiem – te prezidenta ”kājiņas”, te ielīšana Saeimā pa kanalizācijas caurumu, te vienkārša balsu pirkšana. Tas kā acītes spēlmanim -dūzis azotē… Ja vajag izvilks. Kāpēc neizvelk – to var izdarīt tikai vienu reizi un ir jāgaida lielā VAJADZĪBA.

  • Pirms paaris dienaam vaacu televiizijaa bija garsh raidiijums par Putinu. Ko vinjsh grib? Varu, naudu vai patiesi sevi uzskata par Krievijas pestiitaaju? Jeb grib tikt par jaunu caru? Es tikai redzu, ka Ukrainaa vinjsh izdariija lielu mulkjiibu. Sanaidoja divas lielas slaavu tautas. Atnesa lielu postu Donbasa iedziivotaajie, bez vajadziibas. Daudzas krievu maates apraud savus kritushoa deelus.

 6. Tad nu man cenšas Latvijas mēdiji iestāstīt, ka tās dažādās un dīvainās kustības netiek apzināti sponsorētas un bīdītas no Kremļa puses… Tur miera kustības ,dažadi zalie, mozaīkas, antifašisti, bēgļu draugi un organizatori, par krievu pasauli, par krievu valodu un vel tikai tā āža kāja lien ārā…
  Tas gan redzams tikai Gordona spogulī, bet ne Latvijas saprašanā… Jā reti var sastapt gudru vīru ar valstvīra domāšanu…

Lasītāju aptauja
Gata Šļūkas zīmējums
Gatis Šļūka. Divu ātrumu Eiropa

Eiropas Parlamenta (EP) deputāti Strasbūrā notiekošās plenārsesijas laikā vakar ar Francijas prezidentu Emanuelu Makronu diskutēja par Eiropas nākotni. Šīs ir ceturtās EP deputātu debates par Eiropas nākotni ar ES valstu vadītājiem. Savā pirmajā uzrunā  Makrons aicināja uz “jaunu Eiropas suverenitāti”, ņemot vērā arvien pieaugošo autoritārismu dažās ES valstīs. Makrona reformu priekšlikumi, kuri zināmā mērā aizgūti no tā sauktās divu ātrumu Eiropas teorijas, ES līderu vidū netiek uzņemti vienprātīgi.

Vai ir pareizi Likteņdārza zemi nodot valsts īpašumā?
Draugiem Facebook Twitter Google+