×
Mobilā versija
+7.9°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
10. marts, 2015
Drukāt

Mariupoles virzienā sakoncentrēti 2500 kaujinieki (7)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Prokremlisko kaujinieku Mariupoles virziena taktiskā trieciengrupa pamatā koncentrējas Novoazovskas ziemeļos un ziemeļrietumos, sociālajos tīklos paziņojis grupas “Informatīvā pretošanās” koordinators Dmitro Timčuks.

Pēc viņa rīcībā esošās informācijas, daļa šīs grupas piedalās kaujās Pavlopoles-Širokines līnijā, daļa darbojas Zaičenko-Oktjabrjas rajonā. “Šo trieciengrupu veido līdz 2500 cilvēku, kas sadalīti vairākās taktiskās, jaukta sastāva grupās (vietējie kaujinieki un Krievijas algotņi). Tajā ir 25 tanki un 18 līdz 20 kājnieku kaujas mašīnas, tai ir jaudīgas transporta vienības (līdz 60 vienībām armijas autotransporta, vairāk nekā 20 bruņutransportieru un citi vilcēji, dažādi pielāgoti automobiļi ar paaugstinātām caurbraukšanas spējām, vispirms jau mobilo mīnmetēju grupu sastāvā),” raksta Timčuks.

Viņš norādījis, ka kaujinieku trieciengrupa Mariupoles virzienā tiek papildināta ar kaujas tehniku un dzīvo spēku, kas virzās gan no ziemeļiem caur Telmanovu, gan tieši pāri Krievijas robežai Maksimovas rajonā. Reizi diennaktī caur Novoazovsku un Bezimennu izbrauc 10 līdz 12 bruņutehnikas un autotransporta vienību, norāda Timčuks. “Šo trieciengrupu atbalsta artilērijas grupa, kurai ir 14 daudzstobru reaktīvās artilērijas sistēmas, 32 līdz 36 lielgabali un pašgājēju artilērijas vienības, liels daudzums mīnmetēju. Artilērijas grupa lielākoties darbojas atsevišķās uguns apakšvienībās, bet to vada vienots komandpunkts,” norādījis Timčuks.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Pūķina mērķis ir savienot Krieviju ar okupēto Krimu. Ja Ukrainai ar steigu netiks piegādāti moderni ieroči, īpaši raķetes, tas neizbēgami notiks.

  2. un kur sakoncentrēts ukru karaspēks?Viņš vēl nav atvilkts no frontes līnijas un ukri netaisās ievērot Minskas vienošanos.Tie mērgļi ir pieraduši ka jebkuros apstākļos, vienalga būs vainīga Krievija un vini ir nesodāmi.Bet vienalga ,kā tikai sāk lekt uz augumu,tā dabū pa purnu ka maz neliekas.

    • Ukriem savā zemē, pēc civiliedzīvotāju emigrācijas no zaļo siseņu okupētajām teritorijām, bija sen jānomet biļete uz elli palikušajiem ģedovajevateļiem.

  3. Nevajadzētu aizmirst, ka galvenai Krievijas mērķis ir Azovas piekrastes ienemšana un pie reizes koridors līdz Odesai. Žēl, ka ukraiņi to visu nesaprot. Lauki sāk pamazām apžūt, līdz 9. maijam karam vajadzētu beigties ar Odesas ieņemšanu.

  4. kas par ziņu 2500 pret varonigās ukrainas armijas 230000 karavīriem . 100 kārtigs pārspēks un vienalga histerizē. acimredzot ar to miršanu porošenko režīma dēļ ir kā ir, nav tādas vēlmes

Draugiem Facebook Twitter Google+