×
Mobilā versija
Brīdinājums +10°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
21. aprīlis, 2016
Drukāt

Marks Ronsons “Positivus” festivālā sniegs īpašu jubilejas uzstāšanos

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Viens no šobrīd pasaulē populārākajiem mūzikas producentiem un dīdžejiem Marks Ronsons šovasar spēlēs “Positivus” festivālā. Naktī no piektdienas uz sestdienu, uzreiz pēc Elijas Goldingas koncerta, viņš ar īpašu festivāla jubilejai veltītu DJ priekšnesumu uzstāsies uz “Nordea” skatuves, parūpējoties par desmitgades krāšņāko svinību atmosfēras radīšanu Salacgrīvā. Marks Ronsons pamanījās pozitīvi uzspridzināt festivāla galveno skatuvi jau 2011. gada vasarā.

Mūzikas biznesā Marks Ronsons ir viens no karstākajiem vārdiem jau vismaz pēdējos divdesmit gadus, un pēdējā desmitgadē viņš darbojas ne tikai kā veiksmīgs producents, bet arī kā talantīgs solo mākslinieks un dīdžejs, brīvi peldot visdažādākajos mūzikas žanros, sākot no hiphopa un elektronikas, un beidzot ar alternatīvo roku.

Marka Ronsona kā mūzikas radītāja īpašo rokrakstu raksturo retro skanējums un viegli sajūtama nostalģija pēc aizgājušā mūzikas zelta laikmeta. Pārdroši muzikālie risinājumi un neskaitāmas uzdrošināšanās ļauj klausītājam doties pārsteidzošā muzikālā un ritmiskā ceļojumā visas nakts garumā, līdz izskan pēdējās mūzikas taktis.

Marka Ronsona vārds ir cieši saistīts ar mūžībā pāragri aizgājušo dziedātāju Eimiju Vainhausu – viņš producēja Vainhausas albumus “Back To Black” un “Rehab”, 2008. gadā saņemot trīs “Grammy” balvas – kā Gada producents un kā abu albumu producents.

Pērn Ronsons laida klajā Eimijai Vainhausai veltīto albumu “Uptown Special”. Albuma singls “Uptown Funk”, kas tiek izpildīts kopā ar Bruno Marsu, šogad saņēma divus “Grammy” – kā Gada ieraksts un Labākā mūzikas performance. Sesto “Grammy” savā kontā Ronsons saņēmis kā Bruno Marsa izpildītā hīta “Locked Out of Heaven” producents.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+