×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
26. augusts, 2016
Drukāt

Markus Riva izdevis jaunu mūzikas video

Foto - youtube.comFoto - youtube.com

Latviešu mūziķis Markus Riva, sadarbojoties ar ukraiņu režisoru Alanu Badoevu, izdevis jaunu mūzikas video dziesmai “Ti vļubļena” (Tu esi iemīlējusies – lat.)

Video filmēšana norisinājās jūlija sākumā Ukrainas galvaspilsētā Kijevā. Singlam “Ti vļubļena” ukraiņu režisors izvēlējies citēt fināla ainu no izcilā itāļu kinorežisora Mikelandželo Antonioni kinofilmas “Zabriski Point”.

Galveno lomu muzikālajā kinofilmas rimeikā atveido pats Markus Riva, bet kopumā filmēšanas procesā piedalījās vairāk kā 20 cilvēku komanda, kuras sastāvā bija arī ukraiņu deju grupas “Apache Crew” dalībnieki.

“Mēs vēlējāmies parādīt mīlestības eiforiju, kas īsti ir “iemīlējies”, kā tas īsti ir – “mīlēt”, kā tas ir – sajust vienam otru, kad ķermenī eksplodē miljonos atomu” – par klipa ideju stāsta režisors Alans Badoevs, kurš filmējis mūzikas video arī tādiem mūziķiem kā Poļina Gagarina, Dans Balans, Filips Kirkorovs, Vera Brežņeva, Sergejs Lazarevs un daudziem citiem.

Klipa filmēšanas laikā piedzīvoti arī ekstremāli apstākļi – aktieri lēkuši no 8 metrus augstas smilšu grēdas.

“Mums izdevās ļoti netradicionāls mūzikas video pop/deju kompozīcijai. Esmu ļoti pagodināts strādāt tieši ar šo režisoru, kurš iepriekš man filmējis arī video dziesmām “Take Me Down” un “Krasiva Silno””, komentē Markus Riva.

Dziesmu “Ti vļubļena” mākslinieks pirmo reizi prezentēja Laimas Vaikules festivālā Jūrmalā, bet pēc veiksmīgas dalības starptautiskajā TV šovā “Gribu Pie Meladzes” šobrīd turpina attīstīt savu muzikālo darbību gan Latvijā, gan arī ārpus tās robežām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+