Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Evija, Raita, Jogita
Piektdiena, 2. decembris, 2016
26. augusts, 2014
Drukāt

Marokas karali notur par kontrabandistu

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Marokas karalis Mohameds VI

Spānijas valdības pārstāvji atvainojušies Marokas karalim Mohamedam VI, kas tika aizturēts, kuģojot pa cilvēku tirgotāju un kontrabandistu izmantotu jūras ceļu.

Augusta sākumā Mohameds VI atpūtās Spānijai piederošā Āfrikas anklāva Seutas piekrastē. Spānijas Civilās gvardes uzmanību piesaistīja divas ātrlaivas un trīs ūdens motocikli. Pēdējos gados abu veidu transporta līdzekļi šajā reģionā izmantoti cilvēku un narkotiku kontrabandai. Civilie gvardi esot pieprasījuši transporta līdzekļiem apstāties un likuši pasažieriem nosaukt savu vārdu. “Vai jūs zināt, kas es esmu?” esot kliedzis Mohameds VI, kurš tobrīd valkājis cepuri un saulesbrilles. Kad viņš atklājis seju, viens no gvardiem esot viņu atpazinis. Mohameds VI esot piezvanījis jaunajam Spānijas karalim Felipem VI, lai pasūdzētos par notikušo. Abu valstu vadītāju starpā ir labas attiecības, tāpēc Felipe VI lūdzis iekšlietu ministram sagatavot pienācīgu atvainošanos.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+