Mobilā versija
0.0°C
Eleonora, Ariadne
Otrdiena, 21. februāris, 2017
9. septembris, 2016
Drukāt

“Māršava” atver pirmo veikalu Rīgā (1)

Foto Sandra DieziņaFoto Sandra Dieziņa

"Māršavas piens" direktore Signe Seile veikala atklāšanas dienā.

Piena ražotāju kooperatīvs “Māršava” Rīgā, Tallinas ielā 38, nule kā atvēris pārtikas produktu veikaliņu “Gardēdis”.

Kooperatīva izpilddirektore, SIA “Māršavas piens” direktore Signe Seile stāsta, ka veikalā pieejami gan piena produkti ar “Māršavas” zīmolu, gan citi vietējo saimnieku ražojumi – svaiga gaļa, zivju un gaļas konservi, bioloģiskā maize, tējas. Sadarbība notiek ar kooperatīvu “Viļāni”, kas arī pārstrādā pienu un veikalā tiek piedāvāta “Viļānu” bioloģiskā produkcija. Piena produkti ir aptuveni puse no pieejamā sortimenta.
“Māršavas piens” ir kooperatīva “Māršava” meitasuzņēmums, kurā vairāk nekā 90 % pieder kooperatīvam, bet pārējo daļu īpašnieki ir piecas saimniecības, kas ieguldījuši uzņēmumā – “Kalna Peipuži”, “Talči”, “Kamalda”, “Kalna Tomēni” un SIA “Liepas M”.

Veikals atvērts, lai popularizētu kooperatīvus, veicinātu produkcijas noietu un un atbalstītu savus biedrus, uzsver Seile.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Apsveicu! Lai viss izdodas! Rīdzinieki sen to bija pelnījuši!

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Latvija ekonomiskās brīvības reitingā pakāpusies uz 20.vietu (2) Latvija pasaules ekonomiskās brīvības reitingā šogad ir pakāpusies uz 20.vietu no 36.vietas pērn, bet joprojām atpaliek no Igaunijas un Lietuvas.
Draugiem Facebook Twitter Google+