Mobilā versija
+2.3°C
Kazimirs, Izidors
Piektdiena, 24. marts, 2017
9. septembris, 2016
Drukāt

“Māršava” atver pirmo veikalu Rīgā (1)

Foto Sandra DieziņaFoto Sandra Dieziņa

"Māršavas piens" direktore Signe Seile veikala atklāšanas dienā.

Piena ražotāju kooperatīvs “Māršava” Rīgā, Tallinas ielā 38, nule kā atvēris pārtikas produktu veikaliņu “Gardēdis”.

Kooperatīva izpilddirektore, SIA “Māršavas piens” direktore Signe Seile stāsta, ka veikalā pieejami gan piena produkti ar “Māršavas” zīmolu, gan citi vietējo saimnieku ražojumi – svaiga gaļa, zivju un gaļas konservi, bioloģiskā maize, tējas. Sadarbība notiek ar kooperatīvu “Viļāni”, kas arī pārstrādā pienu un veikalā tiek piedāvāta “Viļānu” bioloģiskā produkcija. Piena produkti ir aptuveni puse no pieejamā sortimenta.
“Māršavas piens” ir kooperatīva “Māršava” meitasuzņēmums, kurā vairāk nekā 90 % pieder kooperatīvam, bet pārējo daļu īpašnieki ir piecas saimniecības, kas ieguldījuši uzņēmumā – “Kalna Peipuži”, “Talči”, “Kamalda”, “Kalna Tomēni” un SIA “Liepas M”.

Veikals atvērts, lai popularizētu kooperatīvus, veicinātu produkcijas noietu un un atbalstītu savus biedrus, uzsver Seile.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Apsveicu! Lai viss izdodas! Rīdzinieki sen to bija pelnījuši!

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (12)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (5)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+