Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
9. septembris, 2016
Drukāt

“Māršava” atver pirmo veikalu Rīgā (1)

Foto Sandra DieziņaFoto Sandra Dieziņa

"Māršavas piens" direktore Signe Seile veikala atklāšanas dienā.

Piena ražotāju kooperatīvs “Māršava” Rīgā, Tallinas ielā 38, nule kā atvēris pārtikas produktu veikaliņu “Gardēdis”.

Kooperatīva izpilddirektore, SIA “Māršavas piens” direktore Signe Seile stāsta, ka veikalā pieejami gan piena produkti ar “Māršavas” zīmolu, gan citi vietējo saimnieku ražojumi – svaiga gaļa, zivju un gaļas konservi, bioloģiskā maize, tējas. Sadarbība notiek ar kooperatīvu “Viļāni”, kas arī pārstrādā pienu un veikalā tiek piedāvāta “Viļānu” bioloģiskā produkcija. Piena produkti ir aptuveni puse no pieejamā sortimenta.
“Māršavas piens” ir kooperatīva “Māršava” meitasuzņēmums, kurā vairāk nekā 90 % pieder kooperatīvam, bet pārējo daļu īpašnieki ir piecas saimniecības, kas ieguldījuši uzņēmumā – “Kalna Peipuži”, “Talči”, “Kamalda”, “Kalna Tomēni” un SIA “Liepas M”.

Veikals atvērts, lai popularizētu kooperatīvus, veicinātu produkcijas noietu un un atbalstītu savus biedrus, uzsver Seile.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Apsveicu! Lai viss izdodas! Rīdzinieki sen to bija pelnījuši!

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+