Mobilā versija
-4.3°C
Antonija, Anta, Dzirkstīte
Otrdiena, 6. decembris, 2016
9. septembris, 2016
Drukāt

“Māršava” atver pirmo veikalu Rīgā (1)

Foto Sandra DieziņaFoto Sandra Dieziņa

"Māršavas piens" direktore Signe Seile veikala atklāšanas dienā.

Piena ražotāju kooperatīvs “Māršava” Rīgā, Tallinas ielā 38, nule kā atvēris pārtikas produktu veikaliņu “Gardēdis”.

Kooperatīva izpilddirektore, SIA “Māršavas piens” direktore Signe Seile stāsta, ka veikalā pieejami gan piena produkti ar “Māršavas” zīmolu, gan citi vietējo saimnieku ražojumi – svaiga gaļa, zivju un gaļas konservi, bioloģiskā maize, tējas. Sadarbība notiek ar kooperatīvu “Viļāni”, kas arī pārstrādā pienu un veikalā tiek piedāvāta “Viļānu” bioloģiskā produkcija. Piena produkti ir aptuveni puse no pieejamā sortimenta.
“Māršavas piens” ir kooperatīva “Māršava” meitasuzņēmums, kurā vairāk nekā 90 % pieder kooperatīvam, bet pārējo daļu īpašnieki ir piecas saimniecības, kas ieguldījuši uzņēmumā – “Kalna Peipuži”, “Talči”, “Kamalda”, “Kalna Tomēni” un SIA “Liepas M”.

Veikals atvērts, lai popularizētu kooperatīvus, veicinātu produkcijas noietu un un atbalstītu savus biedrus, uzsver Seile.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Apsveicu! Lai viss izdodas! Rīdzinieki sen to bija pelnījuši!

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (3)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Putnu gripa pietuvojusies Latvijai (3)Vairākās Eiropas Savienības (ES) valstīs atklāts bīstamais putnu gripas vīruss, un Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) norāda, ka ir pamats satraukumam arī Latvijā, sestdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas”.
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Kuras izmaiņas likumos būtiski ietekmēs tavu ikdienu 2017. gadā? (3)ALGAS, PABALSTI, PENSIJAS NODOKĻI Saeima pieņēmusi vairākas būtiskas izmaiņas likumos, kas no nākamā gada ietekmēs Latvijas iedzīvotāju ikdienu.
Draugiem Facebook Twitter Google+