×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
9. novembris, 2016
Drukāt

“Māršavai” jauns stūresvīrs (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Par piensaimnieku kooperatīva “Māršava” jauno valdes priekšsēdētāju kopsapulcē ievēlēts Jānis Auziņš.

Auziņš amatā nomainījis līdzšinējo kooperatīva valdes priekšsēdētāju Daci Pastari, kas šo kooperatīvu izveidoja 2008. gadā pēc tam, kad nozarē bija dziļa krīze.

Sarunā ar la.lv Auziņš pastāstīja, ka līdzšinējā kooperatīva valdes priekšsēdētāja vēlējusies vairāk laika veltīt savai ģimenei un uzrakstījusi atlūgumu. Viņš līdz šim četrus gadus pildījis valdes priekšsēdētājas vietnieka pienākumus.

Jānis Auziņš jaunajā amatā redz vairākus izaicinājumus – stiprināt kooperatīvu, paplašināt tā biedru skaitu, kā arī ar darbiem apliecināt, ka kooperatīvs ir labākais darbošanās veids zemniekiem. Tāpat izaicinājums būs attīstīt savu pārstrādi, ar ko nodarbojas kooperatīva meitasuzņēmums SIA “Māršavas piens”. Pašlaik piena produktus ar “Māršavas” preču zīmi ražo citi pašmāju piena pārstrādes uzņēmumi, bet nākotnē to varētu darīt kooperatīva uzņēmums. “Viss atkarīgs no finansēm, naudas plūsmas,” sacīja Auziņš.

Pašlaik kooperatīvā ir ap 80 dalībnieku un to darbības reģions aptver gandrīz visu Latviju, tostarp Latgali. Kā liecina firmas.lv, “Māršava” pagājušo gadu pabeidza ar 8,3 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 28 % mazāk, nekā gadu iepriekš. Pretstatā 122 tūkstošu eiro peļņai pērno gadu kooperatīvs pabeidzis ar 141 tūkstoša eiro zaudējumiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Māršavai labi produkti, tā turpināt!

Draugiem Facebook Twitter Google+