Pasaulē
Eiropa

Marseļā auto ietriecas autobusa pieturās 0

AP/LETA

Marseļā, Francijas dienvidos, pirmdien autofurgons ietriecies cilvēkos divās autobusa pieturās, vienu cilvēku nogalinot un otru nopietni savainojot, pavēstīja avoti policijā. Autofurgona vadītājs aizturēts.

Izmeklētāju rīcībā nav “nekādas informācijas, kas norādītu uz teroraktu”, sacīja Marseļas prokurors Ksavjē Tarabē, piebilstot, ka šoferim bijušas “psihiatriskas dabas” problēmas.

“Viņš tika atrasts ar vēstuli no psihiatriskās slimnīcas, un mēs sliecamies notikušo vērtēt kā garīgās veselības gadījumu”, sacīja prokurors.

Avoti policijā iepriekš atteicās precizēt, vai notikušais tiek uzskatīts par teroraktu vai negadījumu.

Autofurgons vispirms ap plkst.9 lielā ātrumā ietriecies autobusa pieturā Marseļas 13.rajonā, pilsētas ziemeļos, vienu cilvēku nopietni savainojot.

Šoferis tad turpinājis braukt uz 11.rajonu austrumos, kur viņš ietriecies vēl vienā pieturā, vienu cilvēku nogalinot.

Marseļas 11. un 12.rajona mērs Žiljēns Ravjē raidorganizācijai BFMTV apliecināja, ka upuris ir kāda četrdesmitgadniece, kas pieturā viena pati gaidījusi autobusu.

Kā pastāstīja avots policijā, autofurgonu vadījis kāds aptuveni 35 gadus vecs cilvēks, kurš nav no Marseļas.

Aizdomās turētais bijis pazīstams policijai saistībā ar sīkiem noziegumiem, vēsta laikraksts “La Provence”.

Kāds aculiecinieks pamanījis autofurgona numurzīmi. Šo informāciju policija izmantojusi, lai panāktu autofurgonu Vecās ostas rajonā, kur aizdomās turētais ticis aizturēts, vēsta BFMTV.
Policija norobežojusi apvidu un mudinājusi iedzīvotājus izvairīties no šī tūristu iecienītā rajona.

LA.lv