×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
9. februāris, 2015
Drukāt

Marseļā izvērsta policijas operācija pēc šaušanas no Kalašņikova automāta (Video)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Francijas policija pirmdien izvērsusi operāciju Marseļā, kur ticis šauts gaisā no Kalašņikova automātiem, ziņo aculiecinieki, piebilstot, ka upuru neesot.

Kā no notikuma vietas ziņo aģentūras AFP fotogrāfs, īpašo uzdevumu spēki iegājuši kādā īpašumā, kas ir pazīstams kā narkotiku tirdzniecības vieta.

Pagājušajā mēnesī, noziedzīgajām aprindām kārtojot savus rēķinus, šajā pašā īpašumā tika nošauta kāda 25 gadus veca persona.

Kāds informēts avots AFP atklāja – vietējie iedzīvotāji ziņojuši policijai, ka ar Kalašņikova automātiem šaudījušies pieci līdz desmit cilvēki.

Policistiem ierodoties notikuma vietā, viņu automašīnas tika apšaudītas, atklāja likumsargi.

AFP fotogrāfs ziņoja, ka bērni no vietējā bērnudārza pārvesti uz citu tuvumā esošu skolu.

Policisti joprojām meklē personas, kas šāva no Kalašņikoviem, un īpašo policijas spēku komanda turpmākās dienas patrulēs īpašumā.

Marseļā jau gadiem ilgi ir augsts noziedzības līmenis, kas pamudinājis vairākus politiķus nākt klajā ar aicinājumu ievest karavīrus pilsētas bīstamākajos rajonos.

Policija uzskata, ka daudzas pilsētā pastrādātās slepkavības ir saistītas ar bandu cīņām par varu un kontroli pār narkotiku tirdzniecību.

Vardarbību vēl vairāk saasina vieglā piekļuve ieročiem, tostarp Kalašņikova automātiem, kas bieži tiek izmantoti slepkavību pastrādāšanai.

Francijas premjerministrs Manuels Valss 2013.gadā, toreiz būdams iekšlietu ministrs, norādīja, ka narkotiku tirgoņu varā ir pamesti veseli pilsētas rajoni.

Plānots, ka šodien Valss vēlreiz apmeklēs Marseļu, lai uzslavētu drošības spēkus par pēdējo divu gadu laikā paveikto cīņā pret noziedzību.

Premjers intervijā laikrakstam “La Provence” norādīja, ka noziedzība Marseļā ir samazinājusies. Bruņoto laupīšanu skaits divu gadu laikā samazinājies par 30% un fizisku uzbrukumu skaits cilvēkiem – par 20%.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+