Mobilā versija
+1.9°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
3. maijs, 2014
Drukāt

Martā nedaudz uzlabojies valdības darba vērtējums

Foto-LETAFoto-LETA

Iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, Ministru prezidente Laimdota Straujuma un kultūras ministre Dace Melbārde.

Martā nedaudz uzlabojies valdības darba vērtējums, liecina jaunākā “DNB Latvijas barometra” aptauja.

Lai arī valdības darbs martā joprojām tiek vērtēts kopumā kritiski, attieksme uzlabojusies – ar valdības darbu neapmierināto īpatsvars martā tāpat kā februārī bija 72%. Savukārt apmierinātība pausta nedaudz biežāk. Februārī ar valdības darbu apmierināti bija 19% iedzīvotāju, bet martā – 22%.

Pēc krituma februārī valdības darba vērtējuma indekss martā atkal ir pakāpies līdz 2014.gada janvāra līmenim. Martā valdības darba vērtējuma indekss bija mīnus 34, bet februārī – mīnus 39.

Aptaujas dati iegūti pētījumu centra SKDS Latvijas pastāvīgo iedzīvotāju aptaujā laika posmā no 7.marta līdz 20.martam. Ar stratificētās nejaušās izlases metodi, veicot tiešās intervijas respondentu dzīvesvietās, tika aptaujāti 1000 respondenti vecumā no 18 līdz 74 gadiem visā Latvijā.

“DNB Latvijas barometrs” ir atzīts ikmēneša socioloģiskais pētījums, kurā tiek pētītas konkrētā brīža aktuālās norises sabiedrībai nozīmīgās jomās. Vienlaikus iedzīvotājiem ikreiz tiek uzdots pastāvīgo jautājumu kopums, kas mēnesi pa mēnesim atspoguļo sabiedrības vispārējā noskaņojuma izmaiņas.

 

Pievienot komentāru

Beidzot grib mazināt nodokli pārtikai (5)Vienojas izvērtēt iespēju līdz 5% samazināt PVN Latvijā audzētiem augļiem, dārzeņiem un ogām
Streičs: Sveikt vīriešus Padomju armijas dienā ir tumsonība un kauns (19)Liekas absurdi – kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas pagājuši jau turpat 27 gadi, bet joprojām ir cilvēki, kuri atzīmē armijas dienu, un šajā
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+