×
Mobilā versija
+8.1°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
1. aprīlis, 2012
Drukāt

Marta numurā izlasīju

Jānis Krams 36,6 °C lasa jau vairākus gadus. Viņu neaizrauj citu slimošanas pieredze vai stāsti par dažādām ligām. Meklē ko praktisku, dzīvē noderīgu.

 

“Ieinteresēja mandeļu maizes recepte, ko rakstā pieminēja Andris Bērziņš (Ar pannu pret čūlaino kolītu). Noteikti to kādreiz izmēģināšu, tikai jāiegādājas mandeļu milti.

Jau labu laiku maizi gatavojam paši, esam iegādājušies maizes cepamo mašīnu. Sākām tādēļ, ka lielākajai daļai veikalā pirktās pieliktas dažādas piedevas, kas nevieš uzticību. Kā redzu četrus E, uzreiz lieku atpakaļ plauktā!

Mandeļu maize patika tādēļ, ka šķita viegla, diētiska. Pēc vācu receptēm gatavotās parasti ir treknas, jāliek daudz sviesta un salda sīrupa.

Vienmēr apskatu vingrojumus. Šie gan bija man pārlieku vienkārši. Jau vairākus gadus no rīta vingroju un daudzko zinu par ķermeņa nodarbināšanu. Man svarīgi krietni padarboties, lai organisms jūt. Savulaik braši nūjoju, tagad dodos pa mežu garās pastaigās ar suni.

Pamanīju arī rakstu par krākšanu. Tas it kā attiecas uz mani, taču nevienai no šīm metodēm neticu. Labākais veids, kā pārtraukt krācienu, – ja sieva paķer mani aiz deguna un pagriež uz sāniem!”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+