×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
24. februāris, 2016
Drukāt

Marta Ritova ar vīru un bērniņu jau divus gadus dzīvo Gruzijā

Foto - Skaties.lvFoto - Skaties.lv

Dziedātāja, bijusī “Okartes” skatuves dalībniece, Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases fināliste Marta Ritova nesen viesojās radījumā “La Dolce Vita”. Ar Roberto, kur pastāstīja presei līdz šim veiksmīgi noslēptus faktus par savu privāto dzīvi.

Izrādās, kā vēsta portāls “Skaties.lv”, jau divus gadus Marta kopā ar vīru un četrarpus mēnešus veco dēliņu Indriķi dzīvo Gruzijā un Tbilisi Konservatorijā studē gruzīnu tautas mūziku.

“Mēs, Roberto, starp citu, jau divus gadus dzīvojam Gruzijā un visu laiku braukājam. Karotīti iedosi?” tā starp citu raidījuma laikā piebilda Marta.

“Kā Gruzijā?” – pilnīgā neizpratnē bija apjukušais Roberto.

Martas vīrs tur uzsācis darba gaitas, tāpēc Marta nolēmusi pārcelties viņam līdzi, un nu pāris regulāri braukā uz Latviju. Turklāt drīz vien pēc Eirovīzijas fināla – 3. martā – dziedātāja jau atkal dosies atpakaļ uz Gruziju.

2014. gada septembrī šovā “OKartes” skatuve iepazītā skatuves māksliniece kļuva par precētu sievu – viņa pēc dažu mēnešu draudzības izgāja par sievu pie komunikāciju aģentūras speciālista Raimonda Cipsa (30). Dziedātāja pēc apprecēšanās pārgāja vīra uzvārdā, tomēr uz skatuves turpina sevi pieteikt ar līdzšinējo uzvārdu.

Pērnā gada 4. oktobrī pasaulē nāca Martas un Raimonda pirmdzimtais – dēls Indriķis.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+