Mobilā versija
+0.6°C
Māra, Mārīte, Marita
Sestdiena, 25. marts, 2017
13. septembris, 2016
Drukāt

Mārtiņa Brauna jubilejas koncerts skanēs Strenču novadā

Foto: LETAFoto: LETA

Sestdien, 17. septembrī plkst. 18 Strenču novada Kultūras centrā skanēs komponista Mārtiņa Brauna (1951) jubilejas koncerts “Kamēr tu šo spēli spēlē…”, LA.lv uzzināja Strenču novada domē.

Koncertā Mārtiņa Brauna dziesmas izdziedās Strenču novada Kultūras centra jauktais koris “Rītu puse” un Kocēnu kultūras nama jauktais koris “Imera” diriģenta Imanta Toča vadībā, pastāstīja domes sabiesrisko attiecību speciāliste Gintta Gailīte.

Ar muzikāliem priekšnesumiem piedalīsies muzikālā apvienība “4 Sound” un ansambļi “Ēveles meitenes” Leldes Porukas vadībā, Valkas kultūras nama vīru vokālais ansamblis “Lai skan” Ineses Niklavičas vadībā. Koncertā piedalīsies Strenču Mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi.

Koncerta skatītājus iepriecinās arī īpašie viesi – Ieva Sutugova un Daumants Kalniņš.

“Man neder tas un nevajag to, kas ir visiem,” tā Mārtiņš Brauns raksturo sevi. Arī viņa mūzika nav tāda kā visiem, un varbūt tieši tur slēpjas viņa panākumu atslēga… Ne velti savu lielo jubilejas koncerttūri komponists nosaucis “Darbi un nedarbi”.

Pievienot komentāru

Mežaparka estrādes pārbūve var maksāt daudz dārgāk nekā plānots (2)Mežaparka estrādes pārbūves 1.kārtas konkursā saņemtie pretendentu piedāvājumi par sešiem līdz desmit miljoniem eiro pārsniedz tam paredzēto finansējumu, informējot par konkursa pretendentiem,
Draugiem Facebook Twitter Google+