×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.9°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
13. marts, 2012
Drukāt

Mārtiņa Freimaņa fonds izsludina jauno mūziķu konkursu “Pirmais”

freimanis_martins2

Mārtiņa Freimaņa fonds, turpinot jauno mūziķu atbalsta programmu, izsludina dziesmu konkursu “Pirmais”, kurā gan jaunajām grupām gan solomāksliniekiem būs iespēja cīnīties par galveno balvu – potenciāla radiohita ierakstu profesionālā skaņu ierakstu studijā.

Kā aģentūru LETA informēja Mārtiņa Freimaņa fonda pārstāve Agrita Bikaviņa, dalībai konkursā var pieteikties jebkura muzikāla apvienība vai solomākslinieks, kurš rada oriģinālmūziku.

Konkursa dalībniekiem līdz 26.martam uz e-pasta adresi “konkurss@mff.lv” ir jānosūta divu dziesmu demo ieraksti un pieteikuma anketa, kura atrodama Mārtiņa Freimaņa fonda mājaslapā “www.mff.lv” vai “Latvijas 1.rokkafeknīcas” mājaslapā “www.pablo.lv”. Šajās vietnēs iespējams iepazīties arī ar konkursa nolikumu.

Konkurss risināsies no aprīļa sākuma līdz maija beigām jaunatklātajā “Latvijas 1. rokkafejnīcā” Reiterna namā. No visiem iesniegtajiem pieteikumiem tiks atlasīti 32 dalībnieki, kuri ar 20 minūšu ilgu oriģināldziesmu programmu sacentīsies astoņos pusfinālos, no kuriem finālam tiks izvirzītas deviņas labākās grupas vai solomākslinieki.

Visiem konkursa dalībniekiem Mārtiņa Freimaņa fonds un “Latvijas 1.rokkafejnīca” Reiterna namā nodrošinās gan skatuvi, gan profesionālu gaismas un skaņas tehniku.

Konkursa mērķis ir dot iespēju jaunajiem dziesmu autoriem un izpildītājiem, kā teica Mārtiņš Freimanis, “pirmo grūdienu” – iespēju pieteikt sevi un savas dziesmas plašākai publikai. Konkursā liela uzmanība tiks pievērsta dziesmām, un par uzvarētājiem kļūs tie mākslinieki, kuru radītajai dziesmai būs vislielākās izredzes nokļūt radiostacijās.

Visus pieteiktos darbus, kā arī mūziķu uzstāšanos vērtēs profesionāla žūrija, kuras sastāvā būs pārstāvji no Mārtiņa Freimaņa fonda, grupas “Tumsa” un “Latvijas 1.rokkafenīcas”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+