Mobilā versija
Brīdinājums +14.9°C
Bērtulis, Boļeslavs
Trešdiena, 23. augusts, 2017
23. jūnijs, 2017
Drukāt

Mārtiņam Braunam piešķirta Katalonijas augstākā kultūras balva (4)

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Mārtiņš Brauns

Komponistam Mārtiņam Braunam Katalonijā piešķirta Augstā kultūras balva jeb Nacionālā izdevēju asociācijas balva par ieguldījumu kultūrā, Katalonijas vārda popularizēšanā un augstajiem mākslinieciskajiem sasniegumiem visā karjeras laikā, šodien portālam LSM.lv pastāstījis publicists Otto Ozols.

Balvu īpašā ceremonijā Barselonā 28. jūnijā pasniegs Katalonijas reģiona prezidents.

“Tā Katalonijā skaitās ļoti prestiža balva, un to parasti pasniedz augstākie politiskie vadītāji – Katalonijas prezidents un Katalonijas parlamenta prezidente,” stāsta publicists Otto Ozols. “Īpašs ir tas, ka šogad ir pirmā reize vēsturē, kad šī balva tiek pasniegta trīs ārzemniekiem. Viens no viņiem ir Mārtiņš Brauns.”

Jau vēstīts, ka 2014.gadā komponista Mārtiņa Brauna dziesma “Saule, Pērkons, Daugava” kļuva par Spānijas ziemeļaustrumu reģiona Katalonijas neatkarības kustības himnu. Dziesmu, Barselonā pieminot Katalonijas brīvības cīņu 300. gadadienu, izdziedāja desmitiem tūkstoši cilvēku.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Šai dziesmai vajadzēja būt Latvijas himnai. Tajā ir milzīgs spēks.

  2. a baski nepirks r.operu Lachplesis?

  3. Super! Pelnīti, jauki!

  4. Vareni,Brauna kungs!

Atkal izsalcis pēc dziesmām (1)"Neesmu mūziķis, bet vienkārši cilvēks, kuru interesē visādas radošas izpausmes," saka mūziķis JĀNIS ŠIPKĒVICS
Draugiem Facebook Twitter Google+