Uncategorized

Martins Dukurs neuzskata sevi par neuzvaramu 0

Latvijas skeletonists Martins Dukurs, kurš piektdien pārliecinoši triumfēja Altenbergas trasē Vācijā notikušajās Pasaules kausa izcīņas ceturtā posma, kas vienlaicīgi bija arī Eiropas čempionāts, sacensībās, neuzskata sevi par neuzvaramu.

Martins Dukurs par Eiropas čempionu kļuva trešo gadu pēc kārtas.

Aizvadītajās sacensībās Martins Dukurs abos braucienos bija pārliecinoši ātrākais, divu braucienu summā savu vecāko brāli Tomasu apsteidzot par 1,07 sekundēm.

Līdz ar to otro reizi šajā Pasaules kausa izcīņas sezonā pirmās divas vietas ieņēma abi Latvijas pārstāvji.

Martins Dukurs sarunā ar aģentūru “RIA Novosti” atzina, ka viņa augstie rezultāti ir smaga darba rezultāts.

“Nevar teikt, ka esmu neuzvarams, jo neuzvaramu vispār nav. Visi esam cilvēki un kļūdāmies. Vienkārši šobrīd esmu uz devītā viļņa un uz tā turos,” izteicās Dukurs. “Cik ilgi spēšu uz tā noturēties, tas jau ir cits jautājums. Man patīk Altenbergas trase, jo pirms sezonas to “piebraucu”. Fiziski šogad esmu labā formā. Nevaru pateikt, vai ir kāds viens apstāklis, kura dēļ biju ātrāks par citiem.”

Tāpat Martins Dukurs izteica prieku par to, ka viņa brālis Tomass kļuva par Eiropas vicečempionu.

“Vienmēr esam vēlējušies kopā kāpt uz goda pjedestāla. Agrāk kaut kā pietrūka, bet tagad pietika. Protams, man ir dubults prieks, jo priecājos arī par brāli,” teica Martins Dukurs. “Turklāt vāciešus vienmēr ir patīkami uzvarēt, vēl jo vairāk viņu mājas trasē.”

Kā ziņots, trešo vietu piektdien izcīnīja vācietis Aleksandrs Krekels, kurš no Martina Dukura divu braucienu summā atpalika 1,67 sekundes.

Martins Dukurs arī piebilda, ka viņš ir ļoti apmierināts ar šo sezonu.

“Tas būtu muļķīgi, ja es teiktu, ka neesmu apmierināts ar šo sezonu. Protams, ir kļūdas, kas jālabo un pie kurām jāpiestrādā, bet kopumā esmu apmierināts ar to, kā norit šī sezona,” atzina Martins Dukurs.

Kā ziņots, arī pirmajos trijos šīs sezonas Pasaules kausa posmos pārliecinošas uzvaras izcīnīja Martins Dukurs.

Savukārt viņa vecākais brālis Tomass Dukurs pirmajā posmā izcīnīja trešo vietu, otrajā posmā ieņēma otro pozīciju, bet trešajā – septīto vietu.

Pēc ceturtā posma brāļi Dukuri ieņem pirmās divas vietas arī Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā. Martins Dukurs ar 900 punktiem ir pirmais, Tomass Dukurs ar 788 punktiem pakāpies uz otro pozīciju, bet trešais ar 786 punktiem ir krievs Aleksandrs Tretjakovs.

Pasaules kausa ieskaitē šosezon notiks astoņi posmi, bet sezona februāra otrajā pusē noslēgsies ar pasaules čempionātu, kas risināsies Leikplesidas trasē ASV.

LA.lv