Uncategorized

Mārtiņš Egliens jau divus mēnešus slimības dēļ nevar kāpt uz teātra skatuves 16

Foto – Leta

Jau vairākus mēnešus Latvijas Nacionālajā teātrī nav manīts aktieris Mārtiņš Egliens. Izrādēs, kurās spēlēja Mārtiņš, viņa lomas dublē kolēģi.

Kā noskaidrojis žurnāls “Kas Jauns”, viens no nodarbinātākajiem aktieriem Mārtiņš Egliens pagājušajā vasarā nopietni saslimis un nu jau vairākus mēnešus ārstējas un uzturas kādā Jūrmalas rehabilitācijas iestādē. Teātra direktors Ojārs Rubenis atzīst, ka ir lietas kursā, kas noticis ar Mārtiņu, bet šādu privātu informāciju negrasās atklāt. Ojārs Rubenis atklāj ka teātra ļaudis šobrīd kā vien spēj atbalsta gan Mārtiņu, gan viņa dzīvebiedri, Latvijas Nacionālā teātra aktrisi Ditu Lūriņu-Eglienu. Aktieris šobrīd esot uz slimības lapas un nav zināms, kad viņš atgriezīsies darbā teātrī. Neviena izrāde ar Mārtiņa piedalīšanos no repertuāra nav izņemta un tiklīdz aktieris būs darba ierindā, viņš atgriezīsies savās lomās.

Nenoliedzami grūts šis periods ir Ditai Lūriņai-Eglienai, kurai nu rūpes par abiem bērniem – dēlu Ernestu un meitu Grētu – jāuzņemas vienai pašai. Aktrise nav atteikusies ne no vienas lomas un piedalās visās izrādēs. Kā raksta žurnāls: “Par laimi, pilnīgā bezpalīdzībā Lūriņa nav, jo talkā nāk gan viņas gan Mārtiņa tuvinieki, kas Ditu atbalsta gan praktiski, gan emocionāli, lai lieliskā aktrise spētu būt gana stipra un stabila arī darbam uz skatuves. Ditai tomēr jārūpējas arī par ģimenes budžetu.”

LA.lv