×
Mobilā versija
Brīdinājums +20°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
5. jūlijs, 2017
Drukāt

Mārtiņš Rītiņš, aizejot no “Vincenta”, gatavs jauniem izaicinājumiem (1)

Foto - LetaFoto - Leta

Mārtiņš Rītiņš (67) Latvijā labāko restorānu “Vincents” vadīja kopš tā dibināšanas 1994. gadā. Šo gadu laikā viņš ir saņēmis ne tikai Triju Zvaigžņu V pakāpes ordeni, bet arī neskaitāmus citus Latvijas un ārvalstu apbalvojumus, vairākkārt atzīts par “Gada šefpavāru”, piedalījies dažādos šovos un vadījis televīzijas raidījumu “Kas var būt labāks par šo?”.

Žurnālam “Kas Jauns” šefpavārs atzīst, ka šajos gads ir būtiski saņemtie apbalvojumi. Pēdējos četros gados “Vincents” ir atzīts ne tikai kā labākais Latvijas, bet arī Baltijas restorāns, bet Eiropas mērogā tas ir 184. vietā.

Pēc aiziešanas godam nopelnītā atpūtā Mārtiņš Rītiņš atklāj, ka ilga gulēšana gan nesanāks, jo viņa gailis sāk dziedāt jau četros no rīta un arī pašam ilgi gulēt nepatīkot. Lai gan savulaik pieradis ēst savā darbavietā arī tagad problēmu šajā ziņā nebūšot, jo Mārtiņš Rītiņš ir veģetārietis un viss nepieciešamais uzturam izaug piemājas dārzā.

Arī no sabiedriskās dzīves slavenais šefpavārs sola nepazust, jo padomā esot jauns televīzijas raidījums un viņš joprojām ir starptautiskās “Slow Food” kustības aizsācējs un prezidents Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Asaras birst

Draugiem Facebook Twitter Google+