Horoskopi un mistika
Ezoterika

Marts nāk ar pilnmēnesi, labvēlīgs laiks idejām. Ezoteriskais horoskops0

Foto -Pixabay

Pirmajā dekādē pilnmēness ietekme, kā arī Merkura, Veneras, Jupitera, Plutona, Marsa un Urāna pozitīvie aspekti radīs labvēlīgu augsni ideju izpaušanai.

Jāizmanto laiks, lai sakārtotu attiecības, dibinātu kontaktus un atrastu kopīgu valodu ar sadarbības partneriem, jo būs viegli orientēties notikumu jūklī, paturot prātā galveno mērķi.

Kopumā ņemot, šis laiks sekmēs panākumus. Izdevīgi ceļojumi. Zināšanu apgūšanā vairāk teorijas nekā prakses, jo ātri un viegli varēs uztvert kopainu, pat neiedziļinoties detaļās.

Labs brīdis, lai uzsāktu svešvaldou apguvi, kā arī slēgtu līgumus ar ārzemniekiem. Lielisks laiks, kad beidzot var izrunāties un atrisināt visas nesaskaņas. Ieteicams rast kompromisu daudzos jautājumos.

Otrajā dekādē līdz ar Jupitera pāriešanu atpakaļgaitā no 9.marta sāks šķobīties sabiedrības iekšējie ideāli. Piezagsies nespēja pieņemt sociālo vidi, būs vēlme citus tiesāt. Būs grūtības saskatīt perspektīvu, plauks skeptiska attieksme, ierobežojošas prāta konstrukcijas, neuzticēšanās.

Sāks dominēt bailes kļūdīties, tendence visu darīt pēc priekšrakstiem, instrukcijām, shēmām un grafikiem. Būs sarežģīti izvirzīt prioritātes, kā sekas tam draudēs iestrēgšana detaļās, sīkumos.

Ne pārāk veiksmīgs laiks tālākiem ceļojumiem, sadarbībai ar ārzemniekiem. Merkura un Saturna spriedze radīs sabiedrībā neapmierinātību, pieaugs pretenzijas citam pret citu, arī Venera ar Saturnu “rīvēsies” – finanšu darījumi nenesīs cerētos ienākumus, bet attiecībās iezagsies vēsums un atsvešināšanās. Nav ieteicami jauni projekti.

Trešo dekādi līdz ar Merkura kustības maiņu uz retrogrādo (23.marts – 15.aprīlis) raksturos subjektīva informācijas uztvere, neadekvāta komunikācija, grūtības pielāgoties reālajai situācijai, nespēja koncentrēties intelektuālam darbam, jo traucēs vairākas paralēlas domas.

Tiem, kam plānoti nopietni rakstu darbi, jācenšas tos paveikt citā laikā, jo iespējamas kļūdas.

Saistītie raksti

Pārdomājiet, ko runājat; pārlasiet, ko rakstāt; pārbaudiet adreses; pārjautājiet: “Vai sapratu pareizi?” Pārliecinieties par tikšanās laiku un vietu.

Satiksmes, sakaru un norēķinu sistēmu ierobežojumi, to līdzekļu iziešana no ierindas. Toties labs laiks to remontam.

Parakstot līgumus, jārēķinās, ka to nosacījumi var tikt vairākkārt mainīti, rūpīgi jāseko līdzi detaļām, sīkām niansēm, lai vēlāk nerastos zaudējumi.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 2.,6.,7.,9.,17.,23., 31.marts.

Sagatavots no “Latvijas Mediju” izdotās “Ezotēriskās gadagrāmatas 2018” materiāliem.

LA.lv