Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
26. septembris, 2014
Drukāt

Mārupē divus cilvēkus no degošā auto izglābis NBS dižkareivis

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Ilustratīvs attēls

Divus cilvēkus no avarējušas un degošas automašīnas piektdienas rītā Mārupes pagastā izglābis Nacionālo bruņoto spēku (NBS) dižkareivis, liecina ieraksts NBS tviterkontā.

Satiksmes negadījums, kurā bojā gāja viens cilvēks, bet cieta vēl divi, notika faktiski viņa acu priekšā.

Jau ziņots, ka uz ceļa Jaunmārupe – Peles, auto, kuru vadīja dižkareivis, lielā ātrumā apdzina automašīna BMW, taču jau drīz vien tā nobraukusi no ceļa un ietriekusies kokā, no trieciena aizdegoties. Turklāt līdz apstāšanās brīdim avarējušais auto aizķēris vēl citus ceļmalā esošos kokus.

Auto vadītājs notikuma vietā miris, savukārt abus pasažierus negadījuma liecinieks no automašīnas izvilcis. Abi nodoti mediķu aprūpē.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša pastāstīja, ka cietis ir 20 gadus vecs vīrietis un 21 gadu veca sieviete. Vīrietim konstatēta politrauma – ribu lūzumi, galvas smadzeņu satricinājums, kā arī ir aizdomas par iekšējo orgānu bojājumiem.

Savukārt sievietei konstatēti ķermeņa sasitumi, brūces galvā, kā arī smadzeņu satricinājums.

Autovadītāju izglābt nav izdevies, jo viņš bijis iesprostots spēkratā.

VUGD darbinieki, ierodoties notikuma vietā, apturējuši auto degšanu četru kvadrātmetru platībā – faktiski automašīna degusi visā tās platībā. Izmantojot hidrauliskos instrumentus, glābēji izvilkuši no auto bojā gājušo vadītāju.

Glābēji pieļauj, ka avarējušajā auto esošie cilvēki bijuši alkohola reibumā.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+