Mobilā versija
+3.0°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
12. jūnijs, 2015
Drukāt

Mārupē un Dreiliņu apkārtnē atrasti divriteņi; Valsts policija meklē īpašniekus

Foto: VPFoto: VP

Valsts policijas Olaines iecirkņa policisti Mārupē, Lībiešu un Kantora ielās ir atraduši divus bērnu velosipēdus un lūdz sabiedrības palīdzību atrast velosipēdu īpašniekus, portālu ”la.lv” informēja policijas pārstāve.

Gadījumā, ja kāds attēlā redzamos velosipēdus atpazīst un zina to īpašniekus, lūgums zvanīt uz tālruņa numuriem: 67933470, 67950255, 67913710 vai 110.

Šonedēļ policija ziņoja arī par atrastu velosipēdu Stopiņu novadā, Dreiliņu apkārtnē, kam nebija zināms īpašnieks. Valsts policijas Salaspils iecirkņa policija lūdza atsaukties zinātājus, kam pieder šis velosipēds, jo tiek pieļauts, ka tas iegūts nelikumīgā veidā.

Foto- VPFoto- VP

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (31)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+