Mobilā versija
+21.9°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
12. jūnijs, 2015
Drukāt

Mārupē un Dreiliņu apkārtnē atrasti divriteņi; Valsts policija meklē īpašniekus

Foto: VPFoto: VP

Valsts policijas Olaines iecirkņa policisti Mārupē, Lībiešu un Kantora ielās ir atraduši divus bērnu velosipēdus un lūdz sabiedrības palīdzību atrast velosipēdu īpašniekus, portālu ”la.lv” informēja policijas pārstāve.

Gadījumā, ja kāds attēlā redzamos velosipēdus atpazīst un zina to īpašniekus, lūgums zvanīt uz tālruņa numuriem: 67933470, 67950255, 67913710 vai 110.

Šonedēļ policija ziņoja arī par atrastu velosipēdu Stopiņu novadā, Dreiliņu apkārtnē, kam nebija zināms īpašnieks. Valsts policijas Salaspils iecirkņa policija lūdza atsaukties zinātājus, kam pieder šis velosipēds, jo tiek pieļauts, ka tas iegūts nelikumīgā veidā.

Foto- VPFoto- VP

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (7)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varāDarba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+