×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
9. maijs, 2017
Drukāt

Mārupes ledus hallē notiks Latvijas zvaigžņu muzikālā hokeja spēle

Publicitātes fotoPublicitātes foto

21. maijā Mārupes ledus hallē plkst. 17.00 notiks labdarības hokeja spēle, kurā spēkiem mērosies Latvijā populāri mūziķi, TV sejas, radio personības, hokeja zvaigznes un citas sabiedrībā zināmas personības. Spēles mērķis ir savākt ziedojumus inventāra iegādei bērniem, lai viņiem būtu iespēja pēc iespējas labāk pagūt individuālās tehnikas pamatus un attīstīt hokeja spēles meistarību. Bērnu individuālās tehnikas Projekts tapis sadarbībā ar Rodrigo Laviņa sporta studiju un hojkeja skolu ICE Academy.

Maijā, kad Latviju pārņem hokeja drudzis, arī jaunuzceltajā Mārupes ledus hallē hokeja formu sāk piemērīt Latvijā populāras personības. Jau trešo sezonu savu bērnības sapni īsteno mūziķis, grupas “Jumprava” solists Aigars Grāvers, kurš kopā ar hokeja komandu “L&L” jau kļuvis par Amatieru hokeja līgas čempionu. Šogad komandai pievienojās arī dziedātāja un “Izklausies redzēts” 2. sezonas uzvarētāja Dināra Rudāne. Labdarības hokeja spēles iniciatore un organizatore ir hokeja komandas “L&L” trenere Inguna Lukašēviča, kas abiem mūziķiem aicinājusi pievienoties sabiedrībā zināmas personības labdarības mērķim.

Hokeja spēlē būs iespējams redzēt, cik veikli uz ledus ir dziedātāji Atis Ieviņš, Aija Andrejeva, Jeny May, TV raidījumu vadītāji Armands Simsons un Kristīne Komarovska, Radio SWH DJ Kaspars Breidaks, Latvijas čempions kikboksā Jānis Ziediņš un aktieris Emīls Kivlenieks. Arī TV dīva Jana Duļevska jau kādu laiku apmeklē hokeja treniņus, kurus sākusi dēvēt par “ledus aerobiku” un beidzot hokeja formā kāps uz ledus kopā ar savu dzīvesbiedru Rodrigo Laviņu. Uz ledus spēkiem mērosies arī dziedātāji Andris Kivičs, Varis Vētra, Normunds Pauniņš un citi.

Kopā ar sabiedrībā pazīstamajām personībām spēlē piedalīsies arī Latvijas hokeja zvaigznes Normunds Sējējs, Georgijs Pujacs, Edgars Lūsiņš, Miķelis Rēdlihs, Jānis Sprukts, kā arī Latvijas Hokeja federācijas viceprezidents Viesturs Koziols.

Kāds būs spēles komandu sastāvs, pasākuma organizatori tur noslēpumā, bet visas šīs zvaigznes vieno kopīgs mērķis – piepildīt gan savu, gan kāda maza hokeja censoņa sapni.

Ieeja pasākumā par ziedojumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+